2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خاهر من تحصیل کرده میشناسم شعور نداره ی جمله بندی ساده کنه بنظرم مودبانه و باوقار حرف زدن همش سیاست ...

خب منم دنبال همین سیاسته هستم 

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  

کتاب بخون گل جان

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....
2728

احتمالا رشته تحصیلیت فنی یا علوم پایه نیست؟!من اینجوری بودم بعد ارشدم علوم انسانی بود مجبور شدم متن های سنگین حفظ کنم دیگه راه افتادم یکم!فقط خوندن مهم نیست باید ملکه ذهنت بشه

احتمالا رشته تحصیلیت فنی یا علوم پایه نیست؟!من اینجوری بودم بعد ارشدم علوم انسانی بود مجبور شدم ...

نه رشته ام مدیریته 

مشکل همونه ک هیچی ملگه ذهنم نمیشه چیکار کنم؟ 

بازم خداروشکر که الحمدالله وگرنه والا بخدا  
2740

چیزی نیست که یهو اتفاق بیفته اگه یه پزشک میتونه در مورد کارش خوب حرف بزنه دلیلش چندسال تحصیلشه ولی بهترین کار که باعث میشه خودت تشویق بشی به این کار تمرین صحبت کردن با بچت و خانوادت به شوخی یا جدی همیشه یه حریف تمرینی مثل ورزش داشته باش باعث میشه چیزایی که میخونی یا میشنوی رو همون روز بکار ببری 

من متوسطم، اگه آروم صحبت کنم و اطلاعات کافی داشته باشم خوبم، ولی تو جلسات باید از قبل یادداشت کنم تا کنترل از دستم نره. دیدن برنامه های بعضی مجری های تلویزیون هم خوبه، اونا بلدن چطور رشته ی کلام رو دست بگیرن.

اطلاعات عمومی باید بالا باشه، از تو خونه خودت شروع کن به تمرین خوب صحبت کردن رو.دیدی بعضی ها تو جمع چقدر خوب میرن رو منبر؟ 

شایدم اطلاعاتشون کمتر ما باشه ولی فن بیانشون عالیه.

شمرده شمرده صحبت کردن و با آرامش هم مهمه.