2733
2734
عنوان

کسی تجربه استفاده از زاج برای کیست و عفونت رو داره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4049 بازدید | 52 پست
عزیزم زاج و قبل خوابم از سر انگشت کوچیکتر گزاشتم داخل وا...نم,بعد صبحم ی تکه کوچیک دیگه گزاشتم خوب خ ...

عفونتو خوب میکنه؟ باردار بودن یا نبودن مهمه؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره عزیزم 

مرسی عزیزم

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2731
نمیدونم عزیزم اگه بارداری باید محتاط باشی نمیدونم تاثیری رو بچه داره یانه 

اهان باشه گلم.معلوم نیست هنوز بارداریم

سلام سایناجان،پرسیدم ازخواهرم گفت روز دومچریودی اندازه ی یه لوبیا بذار، گفت که  اصلا اذیت نکرد

سلام عزیزم مرسی که یادت بود پرسیدی...

دوم پریودی با اون حجم خون چطور بزارم 😄😄

من اصا نمیتونم چیزی به اونجام وارد کنم سختمه🙈دستام میلرزه

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏

دیشبم که گذاشتم صبح پاشدم هیچ اتفاق خاصی نیوفتاده بود...نمیدونم چرا شاید اثر نکرده..

شادم اصلا به رحم نرسیده...بعضیا میگفتن صبح ازشون ی چیزای مث دستمال کاغذی میومده

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏
2740