2737
2734

بچه ها چطوری باطد استفاده بشه ؟

من با عسل و روغن زیتون با سرنگ ریختم اون تو همش بیرون اومد که😢😢چیکا کنم خو..

ببین ادمو به چا کارا وادار میکننا😂

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏

نکنییییی زخم میکنههههه میسوزونه نکننن

گذشته تموم شده، اگر ازش رد نشی، اون از تو رد میشه، و راه زندگی رو بند میاره😵🥺 از گذشته رد شو، تا راه برای فردا و فرداها باز باشه.🤪😜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی چیزی الان عسل که شیرینه محیط خوبی برای رشد باکتری نمیشه؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2731

سیر بذار با نخ ببندش بذار سیر برای عفونت خوبه.عنبرنسارا هم دود کنی خوبه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2738

میگن اگه بو بدی و باعسل و روغن زیتون قاطی بشه مشکل ایجاد نمیکنه...

کیستا اعصابمو خورد کرده😢دیگه گفتم این راهم امتحان کنم..شاید برطرف شد..

هر وقت حال دلتون خوب بود منم دعا کنید خدا بهم یه فرشته کوچولو بده...مرسی ..آاامین😘🙏
من فقط یبار عفونت و خارش شدید گرفتم از سر اجبار گزاشتم خواب نداشتم عینهو معجزه تا گزاشتم رفت اصلا&nb ...

به چه روشی گزاشتی؟

میگن اگه بو بدی و باعسل و روغن زیتون قاطی بشه مشکل ایجاد نمیکنه... کیستا اعصابمو خورد کرده😢دیگه ...

باید پاتو بالا بگیری بیرون نیاد

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

خواهر من ودخترداییم  تخمدان پلی کیستیک داشتن و هرکدوم یه بچه داشتن ولی دیگه بچه دارنمیشدن بخاطر همین‌ کیستا، بعد نمیدونم کی بهشون گفت اززاج استفاده کنین، اینا هم استفاده کردن ومیگفتن کیستاشون رفع شده شاخ دراورده بودن،منم جوگیر شدم استفاده کنم ولی مامانم گفت نه تو رحمت خیلی ظریفه و نمیدؤنم چی‌وچی، اونا بچه داشتن  بدنشون قوی تره خلاصه راضیم کرد ک استفاده نکنم،ولی بعدازاستفاده ی هردو تاشون ، هردو باردار شدن

2706