2737
2734

خانما مجلس پیشنهاد حذف کنکور امسال رو داده ک براساس سوابق تحصیلی همه برن اما وزیر علوم اعتراض کرده ب این موضوع و گفته با تاخیر برگزار میش

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
خانما مجلس پیشنهاد حذف کنکور امسال رو داده ک براساس سوابق تحصیلی همه برن اما وزیر علوم اعتراض کرده ب ...

وای نه توروقران با سوابق تحصیلی نباشه اصلا ینی چی این همه‌ مدت ماخوندیم درسای مدرسرو ول کردیم عجبااا

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نه توروقران با سوابق تحصیلی نباشه اصلا ینی چی این همه‌ مدت ماخوندیم درسای مدرسرو ول کردیم عجبااا

خب اگ خونده باشی نمراتت باید خوب بوده باشه.بهرحال چیزی مشخص نیس

یه جایی خوندم نوشته بود: آرزویی ک فقط مال یه نفر باشه حتما براورده میشه،ولی آرزویی ک چن نفر بخوانش ب لایق ترینشون میرسه،پس یا یه چیزیو بخواه ک بقیه نخوان یا لایق ترین باش!♣️♠️
خب اگ خونده باشی نمراتت باید خوب بوده باشه.بهرحال چیزی مشخص نیس

نه ربطی نداره من دوستم معدلش ۱۳ بود میرف کلاس بیرون فقط تست کارمیکرد پزشکی قبول شد

اززندگیم لذت میبرم"قانون جذب♥️
2728
نه ربطی نداره من دوستم معدلش ۱۳ بود میرف کلاس بیرون فقط تست کارمیکرد پزشکی قبول شد

امکانش نیس کسی معدلش ۱۳ باش بعد درساش خوب باش برا کنکور..اونی ک برا کنکور میخونه روی همه درسا تسلط دارع.دیگ خودمون ک گول نزنیم