2733
2739
فر دارم مرسی از راهنماییت اخه بالاش داشت تیرهمیشد درش اوردم ولی زیرش روشن بود بیشتر میموند بالاش م ...

باید قلق فرت دستت بیاد 

من تو توستر میپزم اول المنت پایین روشن میکنم وقتی پختش کامل شد المنت بالا رو روشن میکنم روش هم طلایی بشه 

خدایا خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی جون من امشب کیک که درست کردم با وجودیکه وانیل زدم ولی بازم بوی تخم مرغ میده الان بنظر شما چیکار ...

من معمولا گلاب و وانیل رو یه خرده زیاد تر میزنم که بوی تخم مرغ اذیتم نکنه.(وانیل رو خیلی زیاده رویی نمیكنم چون باعث تلخی میشه

یا اسانس خوراکی میزارم(البته از نوع خوبش.بیشتر هم طعم سیب دوس دارم)

خییییییییلی خوشمزه میشه

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2731
باید قلق فرت دستت بیاد  من تو توستر میپزم اول المنت پایین روشن میکنم وقتی پختش کامل شد المنت ب ...

اینم روش خوبیه

مرسی خیلی کمک کردی عزیزم

کامت شیرین همیشه

خدایا کمک مان کن تا از ما به دیگران، تنها خیر و نیکی برسد.ٱمین یا رب العالمین.
چرا؟من وانیل زیاد نزدم گفتم تلخ میشه،ولی فکرکنم وانیلش خوب نبود از این بسته بندی های توی کیسه کوچیکه

آب گلاب بزار گلم

مارک وانیل رو هم عوض کن

😘

اللهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم توکل برخدا ❤️✨
2740
ساعت ۶ یا۷ صب

چ باحال 

شوهرت نمیره سرکار؟ 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706