2733
2739
عنوان

سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 540 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارهه خيلي دوس دارم زود ببينمش  عملش چن ساعته؟؟

فکر نمیکنم طولانی باشه

نهایت فکر میکنم دوساعت باشه😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2728
فکر نمیکنم طولانی باشه نهایت فکر میکنم دوساعت باشه😁

خيلي خوبه كه 

يكي از دوستام مثلا ميخواس دلداريم بده گف عملش يه ٤ساعتي ميشه گفتم از عمل بخاطر بيهوشيش ميترسم گف اره خب تو هر چيزي احتمال مرگ هس 😂😂

خيلي خوبه كه  يكي از دوستام مثلا ميخواس دلداريم بده گف عملش يه ٤ساعتي ميشه گفتم از عمل بخاطر ب ...

وای😂😂😂😂😂

دیگه درمورد عمل باهاش حرف نزن

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
شما به سلامتی کی زایمان کردید؟ یکم برامون از مراحلش میگی چقدر طول کشید تو ریکاوری سخت بود کلا چطوریه ...

من یه ماهه عزیزم.ریکاوری رو یادم نیس تنها چیزی ک از ریکاوری یادمه فقط یه لحظه بهوش اومدم گفتم بچم سالم دنیا اومد پرستار گف اره حالش خوبه. دیگه وقتی چشم باز کردم تو اتاق بودم مادرم بالاسرم. نه سخت نیس موقعی هم ک شکمتو فشار میدن اصلا نترس درد داره ولی خیلی کوتاهه سخت نیس.

2738