2410
2553
عنوان

سزارین

540 بازدید | 58 پست

خانوما بعد از سزارین چند ساعت بعد میشه غذا خورد؟یا نوشیدنی؟و اینکه شب نی نی رو میزارن پیش خودمون بمونه یا میبرن اتاق نوزادان؟

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

نی نی میزارن پیش خودتون 

بعد چندساعت هم میتونی مایعات بخوری 

اینو برای خواهرام یادمه😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

من خالم اول تربت دادیم بهش بعد خرما بعد کمپوت زرد آلو و گلابی بعد سوپ اینا انجیر هم خیسونده بود خورد 

اگر لایقش باشی بِ تُ تعلق میگیره و اگر لیاقت بیشتر از اون رو داشته باشی ازت گرفته میشه....
واااي هيلي گشنم ميشه چرا نبايد چيزي بخورم قبلش ميشه چيزي خورد اين چي بود اخه 😂

نه از ۱۲ شب قبلش هم نباید چیزی خورد بخاطر بیحسی و یا احتمالا بیهوشی😁😁

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706