2733
2734
عنوان

چیکار کنم خیلی وابستم به شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 511 بازدید | 22 پست
اون خیلی بی نیازه وبی من نه اما درعین حال ابرتز علاقه اش خیلیییدبیشتره تو مهمونیا بیشتر باخونوادشه ت ...

عزیزم ببین من شوهرم یه ماهه خونه نیست ماهم رابطمون به شدت خرابه تواین یه ماه به کارام فکرکردم دیدم که واقعا غیر قابل تحملم پس شاید شماهم مقصر باشی ولی نبینی بشین ببین چطوری حرف زدی من امشب باصدای بلند هزار بارگفتم منو ببخش شوهرم که ناراحتش کردم وخودم با عصبی بودنم با تحقیر کردن اون کاروبه دعوا وکتک کاری وقهروخونه بابام رسوندم امشب به خدا قول دادم شوهرم منو پیش خودش ببره براش بهترین زن دنیا میشم اگه دیدم من خوب شدمواون بد اون موقع یه فکری به زندگیم میکنم

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زن زیرک رو بخون از این کانال@VITOOK ب این فک کن ک‌اگر ب وابسته گیت ادامه بدی از دستش میدی

کانال تلگرامیه؟

لعنت به اون شب که تو گفتی دیگه برنمیگردم لعنت به اون شب تا خود صبح گریه میکردم
2728

من امروز اول صبح نماز نخنوندم اعصابم خود به خود خیلی بد بود همش فحشش میدادم ولی بعدش معذرت خواهی میکردم ناگفته نماند اونهم بعضی مواقع ناسزا میگه من اهمیت نمیدم ولی امروز دلش پربوداز من منم ظهرا خوابم عصر غذامیپزم چون من کلا شبا نمیدونم چرا خوابم نمیگیره اون ولی هیچ ایرادی نمیگیره 

ولی مثل قبل نیست 

ناااراحت م چرا به مادرم قضیه رو گفتم توروخدا بگید کارم اشتباه بوده رفتم گفتم؟

میدونه تو ادم ضعیف و وابسته ای هستی این کارا میکنه میدونه نمیری خودت را اصلاح کن اینقدر وخوار و ذلیل ...

ازوقنی رفتم خونه بابام قهر کلا بد شده زدنش خیلییی کمتر سده ولی رفتاراش یکم عوض شدن دیگه هیچوقتتت بهم نمیگه نرو هیچ وقت

2738