2737
2734
عنوان

چیکار کنم خیلی وابستم به شوهرم

511 بازدید | 22 پست

تاپیک قبلیمو بخونید تورو خدااا  

آبروم پیش مامانم میترسم این موضوعو ناحواسته زن داداشام وبقیه بشنون خیلی احساس ذلت کردم تو این دعوا  

الانم سرکاره شوهرم نمیدونم اومد چه رفتاری نشون بهوخدا وسط دعوا گفت برو اولین بارش بود  یه سال پیش تو دعوا نمیزاااشت از در برم بیرون الان کاااملا برعکس شده    

چ جالب من داشتم الان ب این فک میکردم ک چرا منو شوهرم اینقدر بهم وابسته هستیم از این همه وابستگی خسته شدم

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا اینجوریه استیکرا😑

یامن چشام چپ شده

برای سلامتی و تعجیل در ظهور حضرت مهدی صلوات بفرسین ❤🙏                                                                       روزی شعار کل جهان میشود علی🍀 باور کنید کل اذان میشود علی❤  فقط حیدر امیرالمونین است
2738

اون خیلی بی نیازه وبی من نه اما درعین حال ابرتز علاقه اش خیلیییدبیشتره تو مهمونیا بیشتر باخونوادشه تا مناما من اینجور نیستم ولی چون دیدم خودش اینجوریه منم مثل اونشدم 

2706