2737
2739
عنوان

بچه ها همسایه روبرویی ...

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 24 پست
يعني به شوهرت نظر داره؟!

نمیگم نظر داره، شاید من بعد اون قضیه ها بد دل شدم اما هربار یه موضوع الکی رو برا جلب توجه پیش میاره ، خصوصا از وقتی ک من به همسرم گفتم روی خوش نشون نده خوشم نمیاد ازش و همسرم هم سرد شد اون هی یع حرفی پیش میاره

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بسلامتی که دارید میرید چون اینجور که پیداست این خانم استاد حاشیه درست کرد نه.. فقط تو همین یک ماه هم مراقب باش باهاش سرسنگین باش و به هیچ عنوان آدرس جدید بهش ندید که بخواد رفت و آمد کنه یه وقت

چه سیریشه زنه  شوهرت حتما روی خوش نشون میده که دست بردار نیست  رفتار شوهرت چه جوریه؟

والا از اولم باهاش حرفی نمیزد اون بع ما گیر بود، مثلا میگفت چرا نمیای پیشم تو خونمون و این حرفا، ولی همسرم با شوهر اون خانم خوبه و گاهی یع ساعت تو حیاط میشینن صحبت میکنن 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2728
خب بسلامتی که دارید میرید چون اینجور که پیداست این خانم استاد حاشیه درست کرد نه.. فقط تو همین یک ماه ...

خیلی دنبال حاشیه است، دیشبم ک شوهرم گفت خانمه تو پارکینگ بوده  این حرفا رو زده گفتم این هربار یه قصه میبافه، یه مدت قبل ترم میگفت ساختمون جن داره 😑😑😑😑

نمیگم نظر داره، شاید من بعد اون قضیه ها بد دل شدم اما هربار یه موضوع الکی رو برا جلب توجه پیش میاره ...

خب حق داري آدم بايد حواسش به زندگيش باشه ولي سعي كن همسرت رو حساس نكني رو اين قضيه 

من روحيات همسرت رو نميدونم ولي چه ميدونم مثل بعضي از آقايون دچار توهم خودشاخ پنداري نشه!

بهشت اجباری
ساعت ۳ نصفه شب شوهرت رفت پارکینگ زنه هم تو پارکینگ بود؟؟ 😐

اره ما این مدت تا نزدیک صبح بیداریم اونا هم معمولا سر و صداشون میاد بیدارن ، 

خب حق داري آدم بايد حواسش به زندگيش باشه ولي سعي كن همسرت رو حساس نكني رو اين قضيه  من روحيات ...

من از طرفی میگم اگر چیزی بگم همسرم حساس بشه بیشتر توجه کنه، مردا هم ک مثل بچه ها لج میکنن یوقت،  فقط منتظرم برم از اینجا،  شوهرم ک خودش اصلا خوشش نمیاد ازش ،

از طرفی هم حرفی نزنم اون خانم کار دستم بده

2740
من از طرفی میگم اگر چیزی بگم همسرم حساس بشه بیشتر توجه کنه، مردا هم ک مثل بچه ها لج میکنن یوقت، &nbs ...

خب سعي كن بيشتر خودت طرف صحبت خانمه باشيي وقتي مياد در خونه تو جواب بده اگرم گفت با همسرت كار دارم الكي بگو دستش بنده شما امرتون رو بفرماييد و اينجور حرفا

بهشت اجباری