2703
2553
عنوان

بچه ها همسایه روبرویی ...

753 بازدید | 24 پست

من خیلی خیلی کم با همسایه ها برخورد دارم،  کلا چهار واحدیم، واحد روبرویی خیلی برو بیا داره ، نه مهمان ها ، خودش خیلی میره و میاد ، و یکمم فضوله، چند ماه پیشا سر موضوعی همسرم ناراحت شد ازشون و سرد برخورد میکرد باهاشون که چند بار زن همسایه پیگیر شد که مگه از چیزی ناراحته؟ منم خوشم نیومد و به شوهرم گفتم زیاد روی خوش نشون نده، یبارم همسرم بحثش شد باهاش بعد اومد دم در که چی شده چرا تغییر کردین؟ شما که خیلی خوب بودین اگر ما اشتباهی کردیم بگید عذرخواهی کنیم 😑😑😑😑

گذشت تا چند روز پیش سرویسی که همیشه دنبال خودش و پسرش میومد،( اخه اصلا با شوهرش جایی نمیره)  همسر منو دید و آشنا در اومدن،  درواقع راننده سرویس دوست شوهرم بود ...

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

خب بقیش...لایک پلیز☹

اینجاااا همه شاخ شهرن ساچه واو😒🙆همهههه علامه دهرن ساچه واااااو😑🤦دلوووو خوشگلهههه دلووووو خوشگلههههه تو دست من تک دله😐😐 خداوکیلی صدتومن میدم تک خشتم بده تو دستم😑😂زده ب سرم نمیدونم چی دارم مینویسم کله سحری😬از همین تریبون اعلام میکنم ک ساعت ۴صبح اینو نوشتم😑هااان یچی دیگم یادم اومد..من دقییقا ۳سال خواننده خاموش بودم🙆

بعد در مورد این خانم و دوتا خواهراش کلی حرفای بد زده بود به شوهرم و حتی یه سری چیزایی ک میگفت هم ما قبلا دیده بودیم، ولی توجه نمیکردم 

منم نگران شدم، نکه به شوهرم شک داشته باشم ولی این خانم زیاد دور ور ما میپلکه هر چند من خیلی سردم باهاش،

دیشب ساعت سه شوهرم رفت دم در که ببینه پارکینگ قفله، این خانم تو پارکینگ بود و جلو شوهرم رو گرفته بود درمورد یه همسایه دیگه بد گفته بود و گفته بود حواستون بهش باشه تو خونت رو دید میزنه در حالی که اصلا ما چیز بدی ندیده بودیم از اون یکی واحد

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2714
بعد در مورد این خانم و دوتا خواهراش کلی حرفای بد زده بود به شوهرم و حتی یه سری چیزایی ک میگفت هم ما ...

ساعت ۳ نصفه شب شوهرت رفت پارکینگ زنه هم تو پارکینگ بود؟؟ 😐

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.

یه مدت پیشم باز الکی اومد دم در خونمون به شوهرم گفت ماشینت دم در نذار الان یکی رو دیدم داشت دور ور ماشین می‌چرخید اما من که دویدم رسیدم اونم فرار کرد، شوهرمم رفت دم در اما سوپرمارکت روبرویی گفت اصلا کسی رو ندیدم فقط یه خانمی رد شد

مستاجره یا صاحب خونس این خانومه؟

ما مستاجریم و یع ماه دیگه میریم خونه خودمون اون صابخونه است

یه مدت پیشم باز الکی اومد دم در خونمون به شوهرم گفت ماشینت دم در نذار الان یکی رو دیدم داشت دور ور م ...

چه سیریشه زنه 

شوهرت حتما روی خوش نشون میده که دست بردار نیست 

رفتار شوهرت چه جوریه؟

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.
2706