2733
2734
عنوان

بیایدببینیدمن زیادی حساس شدم یانه

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 24 پست

مگه مهمونی ندادی تا حالا؟ کلا به تخمدان چپت که حرف مفت میزنن ولی شوهرت باید بهشون بگه که اینطور نیست

به شوهرت بگو حس میکنم مامانت خیلی نگران اینه که من تو رو گشنه نگه میدارم فکر میکردم حساسیت به خرج ندم ولی مثل اینکه واقعا نگرانه که چند بار گفته نظرت چیه باهاش صحبت کنی و از نگرانی درش بیاری؟

موقع خواستگاری از سن شما اطلاع نداشتن ؟؟

چرا میدونستن ولی بعدش همش مامانش میگفت من شاه زنم خودم نون میپزم خودم ماست و دوغ کره درست میکنم خودم نمیدونم چیکارمیکنم اصلنم نمیگفت عروسم۱۷.۱۸سالشه بایک ماه مثلاسابقه زندگی من۵۰سال سابقه زندگی دارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا شوهرت چرا جوابه مامانشو نمیده؟

من بودم میگفتم اتفاقا من بهترین غذاهارو درست میکنم جلویه شوهرم میزارم روز به روزم داره ترگل ورگل تر میشه

ببین کلا از فازه اینکه جواب ندمو صبور باشم بیا بیرون

سعی کن همیشه حاضر جواب باشی

یا شوهرت بگه من زنم همیشه غذاهایه خوبی درست میکنه از اشپزیت تعریف کنه کلا دهنه مادرشوهرت بسته میشه

تیکر دوسالگی دختر قشنگ مامان😍😍😍❤❤❤
اتفاقاجواب میده ولی انگار نه انگار

پس کلا قصدش اینه که حرف مفت بزنه با توجه به اینکه هی هم میگه بلد بلدم پس میخواد با این تعریف ها از خودش و تخریب تو اعتماد به نفس بگیره و خلأ هاشو پر کنه به نظرم اگر شوهرت بهش تذکر میده و باز ادامه میده دیگه ناراحت نباش مدلش اینه ضعف شخصیتی داره

خب من خیلی ناراحت میشم 😔😔😔

دیگه انتظار داری چه اتفاقی بیفته؟ مهم اینه که شوهرت بفهمه اینکه اون چی میگه چه اهمیتی داره

بالاخره هر کسی یه ضعف شخصیتی داره دیگه بخوای ناراحتی کنی یا گله کنی و شلوغش کنی به مرور شوهرت هم ازت دفاع نمیکنه اینجوری خیلی بیشتر ناراحت میشی 

2740
منم همین رو بهم میگفتن. آنقدر به شوهرم رسیدم که ۱۰ کیلو چاق شد. دیگه هیچی نگفتن تازه فامیل هاشون به ...

یعنی دغدغتون اینه که به شوهرتون برسید که چاق بشه و دهن مردم بسته شه؟

ببخشید ولی نمیتونم این حجم از کوته بینی و خاله زنک بازی رو درک کنم

دوست دارم زندگی روووو😍😍😍