2737
2734
عنوان

کمک لازمم

| مشاهده متن کامل بحث + 234 بازدید | 23 پست
لباس جدید نخر دوس پسر جدید بگیر بعدم بگو که همین جوری که هستی دوست داشته باشه بعدم خب چیکار داری ب ...

از طرفی خیلی دوسش دارم . از طرفی ام برم با ی نفر دیگه پدرم و در میاره، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر عموته!!!🙄🙄🙄نمیشناختی!!!!

آره پسر عمومه نمی شناختم ندیده بودمش . تو تولد دوس پسر دوستم دیدمش .اونجا شماره بعد .بعد پنج ماه تو خونه مامان بزرگم دیدمش سکته ناقص زدم 

من از این مدل پسر قرتیا خوشم نمیاد تو ببین چی میپسندی گلم اینا همون مشکلاتیه که بعد مثلا این آقا بهونش میکنه و میره با یه خانوم خوش پوش ترو خوش عطر و لعاب والله یه روزی مرد اگر مرد بود عاشق میشد و دیگه مثل آدم دختره رو میگرفتو و بچه دار میشدن نهایتش میگفت رفتی اصلاح چ خوشگل شدی این سوسول بازیا چیه الان 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
2728
بعدشم بزن دنده پروییی با عشوه لوس بازی مثلا بگووو علییی هوس اینو کردم برام میخرییی

من بزرگترین اشتباهبم اینکه در حین پررو بودن اصلا نمیتونم لوس بشم اصلا لوس شدن بلد نیستم

از طرفی خیلی دوسش دارم . از طرفی ام برم با ی نفر دیگه پدرم و در میاره، 

این جور که معلومه از ترس این که پدرتو در بیاره مجبوری دوسش داشته باشی.یه نصیحت خواهرانه با هر ادمی که دلت میخواد رل بزن ولی با فامیل و اشنا و همسایه نه.چون اگه بلاخره نشه دیگه نمیتونید تو چش هم نگا کنید یا مثلا عروسی هم دعوت شید.یا اصلا اگه جدا هم نشید اگه لو بره رابطتون ابرو ریزیه.باز غریبه اگه باشه سیم کارتتو و میشکونی و تمام

من بزرگترین اشتباهبم اینکه در حین پررو بودن اصلا نمیتونم لوس بشم اصلا لوس شدن بلد نیستم

کاری نداره منم بلد نیستم مثلا بگو ..هوس یه چیزی کردم چند روز ببین چی میگه بعد مثلا اسم یه خوراکی بگو کم کم شروع کن 

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

اون لوسه تو هم بخوای لوس بشی چ شود ولش کن تحویل نگیر وقتی میگه لباست تکراریه بگو امروز بهونت لباسمه که تکراریه عوضش کنم فردا خودم تکراری بشم چ کنم بعدم خدایی چرا عمرتون رو با اراجیف هدر میدید جدی تر باشید اگر قصدتون ازدواجه 

باید کاری کنی آروم بگیرم خدا 😔
2740
این جور که معلومه از ترس این که پدرتو در بیاره مجبوری دوسش داشته باشی.یه نصیحت خواهرانه با هر ادمی ک ...

من وقتی باهاش رل زدم نمیدونستم فامیلیم واقعا دوسش داره ولی حساس بودناش