2726
عنوان

کمک لازمم

234 بازدید | 23 پست

بچه ها من الان ی سال و خورده ای با ی نفر رلم. اولش با هم تو مهمونی آشنا شدیم ولی از شانس بد من بعدا فهمیدم پسر عمومه ک چند سال ایران نبود و خیلی عوض شده بود منم نمیشناختمش .خیلی دوسش دارم ولی این خییییلی حساسه لباس پوشیدن ،تیپ زدن حتی بوی عطر براش مهمه 

زیاد اهل عطر زدن نبودم ولی از وقتی باهاش رل شدم هی میگ عطر نمیزنی خلاصه همینجوری گیر میده منم مجبور شدم از اون موقعه عطر بزنم. از لباس تکراری و تیپ تکراری متنفره تا الان هر چی لباس داشتم پوشیدم دیگه تموم شد .فعلانم تو این وضع نمیشه رفت بیرون لباس گرفت . 

از ی طرف احساس میکنم این پولاش براش زیادی کرده همش واسه این و اون خرج میکنه . ماشین بازه کلی پول واسه ماشینش خرج میکنه .من چجوری ب این بگم بجای اینکه واسه این و اون خرج کنی واسه من خرج کن (البته خرج میکنه ولی ن اونقد )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میگممم خداییش تو خودت دل ندارییی یعنی هرچی طرف بگه باید بگی چشممم عزیزممم نه رو یادش بده بگو همینی ک هست بابا یکممم اعتماد ب نفس الله

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

عزیزم وقتی رلید تعهد مالی نداره که بخواد براتون خرج کنه

خودتون یه فکری به حال خودتون بکنید بهتر نیس؟

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍

بعدشم بزن دنده پروییی با عشوه لوس بازی مثلا بگووو علییی هوس اینو کردم برام میخرییی

عشق ها میمیرند...رنگ ها رنگ دگر میگیرند.و فقط خاطره هاست... ک چه شیرین و چه تلخ...دست ناخورده ب جا می مانند

حس من میگه مشورت میخوای واسه تیغ زدن🤣🤣🤣

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️

لباس جدید نخر دوس پسر جدید بگیر

بعدم بگو که همین جوری که هستی دوست داشته باشه

بعدم خب چیکار داری به کی پول میده سرت تو کار خودت باشه پوله خودتو بگیر.بگو امروز دلم میخواد بریم برام خرید کنی.بگو دلم کادو میخواد.بگو واااای این چه خوشگله بعد با لحن بچگونه بگو میخلی بلام؟

2706