2737
2739
عنوان

اگه يكيو دوس داشته باشين كه......

| مشاهده متن کامل بحث + 391 بازدید | 45 پست
نميذاره اخه اخلاقشو ميدونم بعدا پشيمون نميشم يعنى؟كه چرا حرف دلمو نزدم

مستقیم بهش نگو دوسش داری.بگو کسی توزندگیت نیس.بعد ک مطمعن شدی تنهاس بگو چرا دوس نداری کسی بیادتوزندگیت وازاین حرفا ببین برای چی تنهاس اول ازاینامطمعن شو

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

چقد سخت شد😅😅

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
خب لااقل تكليفم مشخص ميشه الكى انتظار نميكشم و خواستگارامو رد نميكنم

خب برو پیش یکی ک بتونه اینده رو بگ بهت.من بخدا اینجوری خیالم راحت شد.مث تو بودم بعدک رفتم گفتن پسره ب دردم نمیخوره و بخاطرهوس میومده سمتم و دلی نبوده.والان اون دوس داشتنه از طرف من وجودنداره چون دستش برام رو شد

2740
خب برو پیش یکی ک بتونه اینده رو بگ بهت.من بخدا اینجوری خیالم راحت شد.مث تو بودم بعدک رفتم گفتن پسره ...

نميشناسم همچين ادمى كه مطمعن باشه😄😄راستش دلمم نمياد براى اين چيزا پول خرج كنم چون معلوم نى راسته يا دروغ

البته به نظر من هر چه زودتر  بری جلو بهتره چون زمان که بگذره دوطرف دل سرد میشین

پسرای مغرور دوس ندارن دختر بهشون ابراز علاقه کنه دوس دارن خودشون برن سمتش

جدى ميگين؟شما خودت دخترى همچين كارى بكنه چ فكرى ميكنى راجبش؟زده نميشى ازش؟

یه واقعیتی هست که ادم اول مغرور میشه پیش خودش فکر میکنه نکنه از من کمتره یا از اینجور فکرا  متاسفانه جامعه امون باعث این طرز فکرا شده . ولی من میگم پسرا خوشحال میشن . با سیاست برو جلو

نميشناسم همچين ادمى كه مطمعن باشه😄😄راستش دلمم نمياد براى اين چيزا پول خرج كنم چون معلوم نى راسته ي ...

چی داری میگی دختر همه چیتو بهت میگ.خوددانی ولی حداقل خواستی بگی ی استخاره بگیر ببین خوب میاد یا بد

دانشگاه البته نميبينمش ديگه

اگه شمارشو داری تو برو ت پیجش تو اینستاگرام یا تلگرام بهش بگو ، بگو فک میکنم از نظر اخلاقی بهم نزدیکم میخوام بیشتر باهم اشنا بشیم  حرف دلتو بزن  فقط زیرکانه باشه 

2706