2733
2739
عنوان

دردودل برادرم در مورد همسرش بامن!لطفا راهنمايي كنين

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 20 پست

یه روز عکساتون رو بیار بهش بگو حوصلم سر رفته بیا باهم مرور خاطرات کنیم

کم کم برو تو عکسای قدیمش

بعد باخنده و لوندی بگو ای شیطون خوش تیپ بودی

یا مثلا اونجایی که به خودش رسیده بگو ای جاااااان وقتی اینجوری به خودت میرسی چه قندی تو دل داداشم آب میشه و...

یه چند روز بعدش هم بگو عزیز میخوام یه مشورتی باهات کنم.یکی از دوستام بهم گفته از وقتی بچه دار شدم کمتر وقت و حوصله رسیدن به خودم رو میکنم و خودم متوجه نبودم همسرم بهم گفته

بهش بگو ازم کمک خواسته...بگو به نظر تو که بچه داری و میدونم همیشه خودت رو برا داداشم ترگل و پرگل میکنی چه جوری بهش کمک کنم.چه پیشنهادی بدم

اینجوری هم غیر مستقیم گفتی هم بالاخره یه تلنگری هست و به خودش میاد

میشه برا سلامتی خودم و تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی مهربون☺️🌹
میتونی بگی داداشم قبل ازبچه دارشدنتون هروقت منومیدیدخییییلی ازت تعریف میدادولی حس میکنم این روزا یکم ...

قطعا ناراحت ميشه

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه روز عکساتون رو بیار بهش بگو حوصلم سر رفته بیا باهم مرور خاطرات کنیم کم کم برو تو عکسای قدیمش بع ...

👌

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2731

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4136426/دردودل-برادرم-در-مورد-همسرش-بامنلطفا-راهنمايي-كنين

حذف لطفا