2726

سلام،من و برادرم باهم صميمي هستيم ولي پيش نيومده بود تاحالا در مورد زندگي شخصيمون باهم حرف بزنيم،اما چندروز پيش كه داشتيم باهم حرف ميزديم بين حرفاش ميگفت من سحرو خيلي دوسش دارم ولي اخلاقامون به هم نميخوره،اينم بگم زنداداشم از هر نظر خوبه و هركسي بالاخره يه ضعفي داره به داداشمم گفتم ولي خب اون مرد هست و ديذگاهش بامن فرق داره ولي زياد اهل قهر كردن و تيكه انداختنه و مطمئنم شديدا داداشم ازاين موضوع ناراحته و موضوع ديگه كه ميگفت از وقتي بچه دار شديم كمتر به خودشو زندگي ميرسه ولي بازم دستش درد نكنه به بچه خوب ميرسه اينم بگم داداشم قدردانشه ولي مطمئنم خيلي تو فكرش مياد اين چيزا كه به زبون اورده منم همش توضيح دادم كه با بچه سخته و ادم بخواد خيلي به خودش برسه هزينه داره تو تامين كن بهش بگو فلان مبلغ برو ارايشگاه من بچه رو نگه ميدارم اون وقت كنه به خودش برسه البته ميدونم با بچه هم ميشه ادم در حد معقول به خودش برسه وقتي شوهرش حواسش به اين چيزا هست

حالا ازتون راهنمايي ميخوام چجوري غير مستقيم به زنداداشم بگم با نهايت احترام چون واقعا دوسش دارم و صميمي هستيم ولي چون حساسه ميترسم ناراحت شه از يه نظر هم دلم ميخواد مراقب زندگيش باشه  از يه نظرم ميگم ولش كن دخالت نكن 

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 

درود لطفا برای کاهش مراجعه به مراکز درمانی از پزشکان و متخصصان و روانشناسان حتی دندانپزشک که در این پویش رایگان شرکت کردند مشاوره بگیرید#کرونا

1.بعضی پستام شوخیه 2.هرچه میخواهید فقط از پروردگار بخواهید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ببین شما خیلی بیشتر با داداشت حرف بزن تا زن داداشت....چون که اولا بعد بچه واقعا ادم دستو‌پاش یکم‌ بسته است....ولی کلا شما خیلی خوب گفتی؛ عروستون میترسم بربخوره بهش ....شما نگین...قرار بزارین باهاش بیا بریم‌ارایشگاه یا بریم مثلا باشگاه باهم دنباله پایه ام...اینطوری اونم‌تغییر میکنه

شما نباید بگید ..چون اصلا به شما ارتباط پیدا نمیکنه ..و دخالت محسوب میشه و شما اوضاع رو بدتر میکنی چون میفهمه شوهرش باهات حرف زده 

به برادرتون بگید خواسته هاشو اعلام کنه به همسرش رک و روراست 

باید قرار بذاری باهم برین ارایشگاه مثلا بگی من میخوام برم خیلی کلافه ام از خودم دست کشیدم و نظرشو بپرسی بچه هم داداشت یا مامانت نگه دارن 

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!

بله بهتره دخالت نکنید و به جاش به برادرتون بگید بهتره خودش مشکلشو با همسرش حل کنه چون اینطوری ممکنه زن داداشتون دلسوزی شمارو اشتباه متوجه بشن و بیشتر موضوع قاراشمیش شه...میتونید به برادرتون پیشنهاد بدین ی روز ب همسرش بگه که بهتره ی روز خودمون دوتایی یعنی خودش وهمسرش باهم وقت بگذرونن ودرموردمشکلاتشونم باهم صحبت کنن ب طوریکه مثلا بچه رو برای چند ساعت بزارن پیش شما وخودشون برن تنهایی توخونه یا ی جای خلوتی باهم صحبت کنن ومشکلاتشون با صحبت حل بشه...

گروه نارنجی  🧡  وزن اولیه: 66  🧡  وزن هدف: 52                                                اقایون درخواست دوستی ندن سنگین ترن✌👍

هیچی نگی بهتره، پس فردا هر چی بشه، میگه شما زیر پای شوهرم نشستی....

شاید اصلا برادرت داره زمینه می چینه اگه کاری هم کرد، به برادرت حق بدی.....

آخرش فکراشون رو می ریزن رو هم، آدم بده شما میشی

چه خواهرشوهر گلی منم میخوام😍😍😍

عزيز دلم🥰

❤️🌈💚🌈💛🌈💜🌈💙🌈🧡🌈💖🌈❤️🌈💜🌈💖🌈‏گل سرخم چرا پژمرده حالی؟ ‏بيا قسمت كنيم دردی كه داری ‏بيا قسمت كنيم، بيشش به من ده  ‏كه تو کوچک دلی، طاقت نداری🌈💓🌈💝🌈💞🌈🌈💔🌈💘🌈❤️🥺🥰😊🤗 ‏⁧ 
2706