2733
2734
طرف سید که نیست اختلال تو قطبی داره زندگی با این چنین ادم هایی از جهننم بدتره

بله علائمش خیلی به دو قطبی نزدیکه ، مدام خلقش تغییر میکنه ، مثلا همین الان زده و هر چی از دهنش در اومده گفته چند دقیقه دیگه آب قند میاره واسه آدم و مهربون میشه ، ۸ سال زندگیم جهنم بود .... 

فقط خانوم های محترم اشغال زیاد شده ها حواستون باشه رحم نمیکنن به کسی ها الان خیلی زندگی ها نابود شده نمیدونم چطور بگم به دختر رحم نمیکنن زن که جای خودشو داره حواستون کاملا جمع باشه بعنوان برادرتون میگم طوری دل ادمو مشکنن تا عمر داری نتونی از جات بلند بشی رحم نمیکنن به کسی یادتون باشه

امپراطور احساس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله علائمش خیلی به دو قطبی نزدیکه ، مدام خلقش تغییر میکنه ، مثلا همین الان زده و هر چی از دهنش در او ...

بمیرم براتون درک میکنم زندگی با ادم دو قطبی که پنج دقیقه خوبه پنج دقیقه بد مثل جهنم خدا خودش یه دری باز کنه به حق این روز عزیز

امپراطور احساس
2731
2740
سی سالگی مگه بحران داره؟ چرا من حسش نکردم؟ ولی در کل جواب های اون یکی آقا خیلی عاقلانه تر و منطقی تر ...

با عقل زن بله 

و خداوند انسان را در سختی ها آفرید                                                                                                         برنامه ریزی نکردن برا موفقیت                               به منزله برنامه ریزی کردن برا شکسته 
به هر ترفندی باهم حرف بزنه اطرافم باشه جلب توجه کنه خیلی شکاکه  و خوب خیلی جا ها سعی کرد برام ...

با این تفاسیر یه حسی داره حتمن که اینکارو میکنه حالا باید نیت واقعیشو فهمید و امتحانش کرد