2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ای کاش مردا جواب میدادن این سوالو

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
اره ارتباط قبل ازدواج مهمه حالا یکی اسمشو میذاره دوستی یکی آشنایی قبل ازدواج😒

خوب تو دوستی هم خیلی ابراز علاقه میتونه باشه 

که باز دوست داشتن هست نه عشق

آخه با هرکی ‌بزن بیرون بعد یه مدت محبت میکنن

در ۱۳۹۹/۹/۹ یه اتفاق خیلی خوب میفته برام .🤩مشاور تحصیلی و دانش جوی پزشکی هستم.❤😎"هرکاری دوست داری بکن . ساعت ها بشین موزیک گوش بده . ساعت ها فیلم ببین .  ساعت ها فقط بشین یه گوشه . ساعت ها هرکاری دوست داری بکن . میدونی چیه . این دنیا مال توعه . هرکاری دوست داری توش بکن . دنیاتو بازی کن . هر مدل که دوسش داری . به حرف دیگرانم توجه نکن . دیونه ترین ادم دنیا باش که نگران ایندش نیست . زندگی کن . بازی کن زندگی رو . هرکاری دوست داری بکن"
اره ارتباط قبل ازدواج مهمه حالا یکی اسمشو میذاره دوستی یکی آشنایی قبل ازدواج😒

فرق داره خانوم محترم دوستی با اشنایی قبل ازدواج کسی که تصمیم به ازدواج داره درخواست اشنایی میده اونی کهدنبال خوشگذرونی دنبال ذوستی دختری که نخ میده

مرد عاشق رو زمانی میتونین بشناسین که اگه وقتی دو روز نبودین نتونست تحمل بکنه باهاتون دعوا کرد یا وقتی گفتین مریضم قربون صدقه تون رفت واقعا عاشقتونه ولی هوس اینه فقط روزهایی که سالمین بگه دوستت دارم و در ضمن دوستی مرد اگه رابطه بخواد هیچ عشقی در کار نیست همش هوس ادم عاشق تو مواقع دوستی هم وضعیت کسیکه دوست داره میدونه عشق واژه مقدسی هر کسی لیاقت عشق رو ندارهلامصب یه عمرم از قلب پاک نمیشه شاید بعد مرگم فراموش نشه 

امپراطور احساس
2706