2737
2739

من ی چندروز عرق یونجه خوردم ' خیلی گرسنم میشد 'مثلا الان ک خوردم ناهارمو سیره سیر بودم '۵ دیقه بعد ته لیوان یکم میخوردم دوباره همونجا گشنم میشد .

ولی چون حال وحوصلشو نداشتم 'همیشه ام غذا اماده نبود دیگ ادامه ندادم🤣🤣

فقط کپسول فرشته تو دو هفته چخر کیلو اضافه کردم

روز قیامت خدا پشت میزش نشسته نامه عمل منو میبینه عینکشو درمیاره یکم چشاشو میمالونه میگه بیا بغلم توف به این سرنوشتی که تو داشتی😢😞😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پودر واينا فقد پُف مياره

معجون وشيرموز و موز وهندونه و ژله زياد بخور هم خاصيت دارن هم كمكت ميكنن وزن بگيري

شيريني جات زياد بخور😋

حالا من دوس دارم لاغر شم مث قبل ولي نميشه 😅

وقتي ب عقب برميگردم حالم از خودم به هم ميخوره با ضعفام و كمبودام و بچه بازيام گند زدم به كل زندگيم حتي به آيندم😔😔                                                   نميدونم ازخودم بايد شاكي باشم يا از خدا ولي اينو خوب ميدونم كه با٢٠سال سن تحمل اين همه فشار عصبي ومالي واقعا خيلي سخته😭😭                                                       واقعاتنهام...دلم ميخاد برم يه جايي كه هيشكي نباشه. كسي رو ندارم بهش تكيه كنم درد دل كنم و دركم كنه خسته م ازاين همه بي كسي وسختي                                       اگر دوست داشتين براي حاجت دلمو ب ارامش رسيدنم صلوات بفرستين😔🙇🏻‍♀️
شکمم میاره؟من فقط میخوام صورتم پر شه

راستش من خودم اصلاعات خاصی ازش ندارم😓😂

ولی تو یه کانال دیدم چند نفر استفاده کرده بودن صورتشو پر شده بود چون مکمل غذاییه 

حالا میخوای خودتم تو نت بزن اسمشو ببین چجوریه

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
2740