2703
2553

بزن تو کار یادگرفتن کیک پزی و شیرینی پزی تضمینی چاق میشی دیگه هم برنمیگردی.

آدم فقط پیش خدا تنها نیست........❤  خدای تو عذاب میکند ، خدای من می‌بخشد! خدای تو غضبناک است ، خدای من مهربان است ! خدای تو شعله ی آتش را زیاد میکند ، خدای من در های بهشت را باز میکند! تو با کوچکترین گناهی از درگاه خدایت رانده می‌‌شوی ، من با بزرگترین گناهم در آغوش خدایم جا می‌گیرم !تو مسلمانی، من هم مسلمانم ! خدای تو در مسجد است ، در سجاده است ، در جانماز است ، خدای من اما همین جا ست! کنارم نشسته ، نوازشم می‌کند ، با من چای مینوشد ، کتاب میخواند ، به دیگران لبخند میزند ، برایشان دست دوستی تکان می‌دهد! تو از خدایت میترسی ، من به خدایم عشق می‌ورزم!😊❤ لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین 💔 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
روزی یدونه مولتی ویتامین بخور ،ابم زیاد بخور ،منم میخوام چاق بشم ،بعد بارداریم اینارو امتحان میکنم

بعد بارداریت ۱۵ کیلو چاق میشی.دکتر میگفت تو بارداری اول بین ۱۵ تا ۲۰ کیلو زیاد میشید.من نامزدم بخاطر عروسیم دوس دارم چاق شم

اینارو دکتر تغذیه گفته:حتما صبح به صبح ژله بخور و چیزای چرب زیاد مصرف کن

ولی خیلی بهتره اگه قبلش یه چکاب کامل بدی و بفهمی مشکل چیه

ممکنه بخاطر تیروئیدت باشه و با مصرف قرص تیروئید حل شه مشکلت

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
من چیکار کنم صورتم چاق شه؟

برای چاقی صورت پودر انشور بگیر قیمتش الان فکر کنم 55 باشه خیلی عالی و خوشمزست البته من خودم نخوردم و خیلیا ازش تعریف کردن

‏امیدوارم اونایی که واقعا لیاقتش رو دارن ‏نفر سومی که وارد رابطشون میشه یه کوچولوی لپ قرمزی باشه😇❤
2706