2733
2739
عنوان

كلاهبرداري جديد با ظاهر فريبنده 🐾

| مشاهده متن کامل بحث + 369 بازدید | 28 پست
 مشکل چربیشون نیست خواهر من مشکل هول پسر بودنشونه چون فک میکنن پسره میگه توبرام با همخ فرق داری ...

😭😭ای خدااا

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من تو این شرایط میگم میخواستی ندی زورت نکردم که

منم بودم همينو ميگفتم خوب نه ديگه اين وسط ميدوني مشكل چيه قبلش به بهانه سايز و اينا ازت كلي عكس ميگيره و تهديد ميكرده البته يه چيزي بگم حتي اگر منو تهديدم ميكرد از طريق فتي دهنشو سرويس ميكردم

2740
نه خدانكنه سر دوستم ١٣٠ تومن مفت مفت داد دست اين خيوون 

میتونه ازش شکایت کنه اگه کارت به کارت کرده. 

یه بنده خدایی.(آقابوده) چند سال پیش با یه خانمی تو فضای مجازی اشنا شده بود. بعد اصلا ندیده بودش. اون موقعداه تازه فیس بوک تو ایران باب شده بود.

بنده خدا خیلی ساده بود. اون خانمه بهش گفته بود که یه مشکل داره که حیاتیه و نیاز به پول داره مبلغش  رو یادم نمیاد. فکر کنم اون موقع ۳۰۰ یا ۵۰۰ بوده این بنده خدا بهش میده اون خانمه هم میگه تا یک ماه دیگه بهت پس میدم. پول رو که گرفت بعد از یه مدت کلا موبایلشو خاموش میکنه و کلا از فیس بوک میره. .آقاهه اومد به من گفت که این اتفاق افتاده .مبلغ پول برام مهم نیست اما کار اون خانمه خیلی منو ناراحک کرد نمیدونم چطوری حقم رو ازش بگیرم. بهش گفتم کارت به کارت کردی؟ گفت اره گفتم از طریق همین برد شکایت کن. رفت شکایت کرد خانمه رو پیدا کردن و فهمیدن که بله، این خانمه کارش همینه. 

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
عجب آدمایی چجوری میشه شکایت کرد؟

اگه کارت به کارت کرده باشه بره پرینت بگیره بعد بره دادگاه شکایت کنه

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !