2703
2553
عنوان

كلاهبرداري جديد با ظاهر فريبنده 🐾

368 بازدید | 28 پست

سلام دوستان میخوام براتون ی چیزیو ک به چشم دیدم تعریف کنم که هیچوقت هیچوقت گول نخورین 

ببینین یه پسره هست اول میره دختر مخترا رو پیدا میکنه و فاز لاو و انسان دوستی و مخ زنی میگیره بعد ک کارش کرد میگه راستی میدونستی من مربی ورزشم و فلان و بهمان برنامه میدم؟ در ادامه میگه چون تو برام با همه فرق داری تو عزیزی برام تو فلانی بهمانی میخوام جز ستاره سابقه کاری من بشی میخوام مجانی بهت برنامه بدم دخترا هم فک میکنن چ خبره .. یه برنامه در حد باشگاهای سر کوچه می‌دهد میگه این تازه مقدماتیه تو هفته های آینده ببین من چ برنامه هایی روت پیاده کنم وی کاری میکنم بدنت بدرخشه خلاصه‌ بعد ک زمان فرا رسیدن برنامه پیشرفته میشه یهو دعوا راه میندازه و میگه فک میکنی کی هستی و من بهت لطف کردم برنامه دادم و میدونی همه چقدر به من پول میدن؟ بعدم میگه دیگه از این به بعد تا به ابد سمت من نمیای و من کلی وقت گذاشتم برا اون برنامه ( حالت برنامه‌ رو همه رو از یوتیوب میاره ها ) خلاصه‌ دخترای بدبختم میگن باشه و فلان شماره کارتت بده بریزم پولشو بعد پسره هنر ک کلا هدفش این بوده دیگه شماره کارت می‌ده و پول میگیره ( اینطوری میشه با یک برنامه‌ ی فیک و ساختگی ) اندازه یه دوره برنامه پیشرفته از دخترا کاسب میشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من بودم میگفتم به سمت چپ پدرم. دیگه سمتت نمیام 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭

این بلا سر خودت اومده؟

ولله من بودم یه پاپاسی بهش نمیدادم. خودش خواسته به من چه 😃😃

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2714

من تو این شرایط میگم میخواستی ندی زورت نکردم که

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

انقدر مربی قحطه ینی ؟ یا انقدر دخترا شبیه دخترا قاجارن؟ 

چربی و شیرینی نخورن .یکم از پا گوشی بلند شن ورزش کنن

زمانش که برسد خواسته هایت داشته هایت شده اند و ارزوهایت بخشی از زندگیت😍

اون دختره ک با این حرفا خر شه تا اخر عمرش خر میمونه😑😑

سفارشات نمدی پذیرفته میشود🥰🥰...اگر نمیتوانی فرق بین خوب و بد را تشخیص دهی از کمبود فهم و شعور است و هیچ ربطی به دین و مذهب ندارد😏چهارمین کاربریم مبارک
انقدر مربی قحطه ینی ؟ یا انقدر دخترا شبیه دخترا قاجارن؟  چربی و شیرینی نخورن .یکم از پا گوشی ب ...

مشکل چربیشون نیست خواهر من مشکل هول پسر بودنشونه چون فک میکنن پسره میگه توبرام با همخ فرق داری اینا هم باور میکنن این حرفارو و میگن به به عجب چیزیه طرف

2706