2733
2734
عنوان

خانوما دلم گرفته میایین درد و دل 😔😔خیلی نیاز دارم تنهام😣

| مشاهده متن کامل بحث + 60478 بازدید | 1592 پست

عزیزم واقعا متاسفم که همسرت همسچین برخوردی باهات داشته.ولی مگر ایشون نمی دونن که هر س.ک.س.ی ممکنه باعث حاملگی بشه؟که به خاطرش به  شما تهمت زدن و عجیبه که خودتم زیربار میری و حرفاش به یه ورته😐پس لطف کن دفعات بعد باهاش نخواب و سرویس نده تا تکلیفش با تو و بدنت و حامله شدنت مشخص بشه

آرامش است؛ عاقبت اضطراب‌ها....خلاصه که اینقد غصه نخورید بالاخره خوب میشه، قشنگ می‌شه، می‌رسیم، می‌بینیم، می‌خندیم👍😍😀
عزیزم واقعا متاسفم که همسرت همسچین برخوردی باهات داشته.ولی مگر ایشون نمی دونن که هر س.ک.س.ی ممکنه با ...

بعضی وقتا دیونه میشه...منم کارش ندارم ی مدت خودش می‌فهمه اشتباه کرده ..و میاد معذرت خواهی ....نه از وقتی آشتی کردیم هر چی میگن قبول نمیکنم 

الهی دورت بگردم قلب من ⁦❤️⁩همسرم همه دنیامه الهی من فداش بشم یکی یه دونه من قربون اون صداش بشم من همه ی زندگیه منه..کسی بیاد سمتش پر پرش میکنم 😁لطفا پروفایلمو کپی نکنید اینجا منو با این پروفایل میشناسن..ممنون عزیزان ⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر حنا جوووون  آشتی کردم گفتم بهت بگمممممممم فداتشمممم مرسی ک کنارم بودی 😘😘

خداروشکر عزیزم

بالاخره یاد گرفتم امضا بزارم🤗🤗🤗آفرین به خودم🤭🤭چرا من اعلانام کمه؟چرا منو ریپلای نمیکنین بدجنسا؟☺☺من زیاد نظر نمیدم چون زیاد وارد نیستم البته شکست نفسی میکنما😎هرکی کلمات عاشقانه ی مازندرانی بلده بم یاد بده....تا وقتی که خوب باشین خوبم  پاچه مو بگیرین پاچتونو میگیرم😊😊😊