2733
2739
عنوان

نظرتون راجب قطره بیلی ناستر؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 63111 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلاااام بچه ها
این پرسشنامه تحقیق دانشجویی دخترمه درمورد انتخاب و مصرف پوشک

ممنون میشم کمک کنید به پر کردنش
هم کمک به دانشجو هست هم اینکه استادش گفته قرعه کشی میکنن و جایزه میدن. شاید شانس زد و برنده شدیم.

اینم لینکش:

https://survey.porsline.ir/s/aNH3sWQv

سلام

استارتر هستی؟

کسی هست جواب منو بده؟

دخترم ۱۰ روزشه.زردی داشت ۳روز فتوتراپی شد.دکتر ک بردم گفت خوب شد

الان حس میکنم بازم زرده صورتش و چشاش.چکار کنم ☹☹☹

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
2728
سلام استارتر هستی؟ کسی هست جواب منو بده؟ دخترم ۱۰ روزشه.زردی داشت ۳روز فتوتراپی شد.دکتر ک بردم گف ...

سلام عزیزم زردی دخترتون خوب شد منم دنبال راه حلم البته دستگاه آوردیم ۳ روز تو دستگاه بود بازم زرده 

سلام عزیزم زردی دخترتون خوب شد منم دنبال راه حلم البته دستگاه آوردیم ۳ روز تو دستگاه بود بازم زرده&n ...

هنوز صورتش د چشماش زرده آزمایش دادیم ۶ شده .دکتر قطره بیلی استاپ داده دارم بهش میدم با اینکه گفت میتونی قطره ندی خودش کم کم از بین میره 

وقتی میام نی نی سایت پشمااام،کرک و پرم،برگام از تعجب میریزه🍃🍂🍂🍂🍃🍁🍂🍃🍂🤯😳یه چیزایی میشنوم و میبینم ک بعضی وقتا فک میکنم  که من از سیاره دیگه اومدم یا اینا از یه سیاره دیگه ای هستن😳🤯😲🤯😳🙄🤯🤯🤯
هنوز صورتش د چشماش زرده آزمایش دادیم ۶ شده .دکتر قطره بیلی استاپ داده دارم بهش میدم با اینکه گفت میت ...

دخترم امروز ۲۳ روزشه