2703
2553
عنوان

نظرتون راجب قطره بیلی ناستر؟!

61681 بازدید | 36 پست

خانومایی که استفاده کردین بنظرتون چقد تاثیر داره؟پسر من یک ماهشه ولی رنگ پوستش یه کوچولو زرده که میادو میره،یبار بهش بیلی ناستر دادم خیلی نا آرومی کرد و تو تاپیکا خوندم که بعضی دکترا هم ردش کردند،نظرتون چیه؟دکترم سه روزگیش رفتم نه دارو داد نه آزمایشی ک خیالم راحت بشه فقط گفت یه شب بذارم زیر دستگاه،بعدم گفت کم کم میره

لطفا یه صلوات واسه سلامتی نی نیم مهمونم کنید🙏🌹

میگن تا یکی دو ماه زرده تا زردیشون تموم بشه من بچه هام زردی نداشتن تجربه ای ندارم ولی شنیده هام اینجوریه. سرخود هم قطره نده

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

من به پسرم دادم بر اساس تجویز دکتر اورژانس تو سه روز زردی پسرمو از ۱۳ رسوند به ۱۷، دکتر پسرم گفت نباید بهش میدادین کی اینو تجویز کرده؟ ولی وقتی فهمید همکار خودش بوده دیگه حرفی نزد

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
ببین زیاد بهش نده تداوم نداشته باشه تندتند ب بچت شیر بده چون اسهالش میکنه اب بدنش میره. سرخود داری ...

آره فقط یبار استفاده کردم،بعد خوندم ک آب بدنش کم‌میشه دیگه ندادم

عزیزم دکتر هرچی هم که کارش خوب نباشه از منو بقیه بچه هایی ک پزشک نیستن بیشتر میدونه اعتماد کن بهش

واسه بچه من که تا دوماهگی زردی داشت عالی بود

دکتر گفت فقط سه روز بهش بدم و بعد سه روز رفع شد

من خودم متوجه تبودم ک بچه م تا دوماهگی زردی داره چون خیلی کم بود و فقط دکتر متوجهش شد.

2714
از سه روزگی بچه تا حالا دکتر نبردی اونم بچه ای که زردی داره بابا ریلکس 

از سه روزگی بردم دکتر گفت یه روز بذار زیر دستگاه،بعدم ک‌ دوباره بردم گفت کم کم خوب میشه،حالا هر روز یه رنگه یه روز نداره یه روز زرده

منم به پسرم دادم بی فایده بود بدتر زردیش بالا رفت بردمش بیمارستان تو دستگاه گذاشتم زود اومد پایین

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
من به پسرم دادم بر اساس تجویز دکتر اورژانس تو سه روز زردی پسرمو از ۱۳ رسوند به ۱۷، دکتر پسرم گفت نبا ...

منم خیلی جاها خوندم چون آب بدنشون کم میشه ضررم داره،دکتر خودشم گفت تا از چهله در بیاد خوب میشه اما نگرانم ک هر روز یه رنگه

از سه روزگی بردم دکتر گفت یه روز بذار زیر دستگاه،بعدم ک‌ دوباره بردم گفت کم کم خوب میشه،حالا هر روز ...

ببین یه سری دکترها الان آنلاین ویزیت میکنن برو تو نت بزن پیدا میکنی بنظرم ازشون بپرس بهتره خیالت راحت میشه فک کنم 15تومن ویزیتش بود

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
عزیزم دکتر هرچی هم که کارش خوب نباشه از منو بقیه بچه هایی ک پزشک نیستن بیشتر میدونه اعتماد کن بهش و ...

تا دو ماهگی زردی داشت؟آخه خیلی منو ترسوندن ک اگه زردی ب بچه بمونه رو مغزش تاثیر میذاره

2706