2733
2734
عنوان

كسي هست كه مشكل منو داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 278 بازدید | 23 پست

من کلی فک و فامیل دارم . 

هیچکدوم به درد بخور نیستن .

مامانبزرگم پولداره . راضی نیست یه نفر بره خونش .

فقط دایی ام و خانوادش میرن .

هر وفت جمع میشدیم اخرش بیرونمون میکرد . مردم هم فکر میکردن با خوشی رفتیم .

هیچ عیدی و سیزده و... جایی نمیرفتیم .

فقط یه روز عید میرفتیم خونه مامانبزرگم اونم با اشک و... 

پدرو مادرم اهل گردش و تفریح نبودن و نیستن . 

از صبح تا شب خونه بودیم الانم هستیم . 

با اینوه همه چی دارن خانوادم . بازم راصی نیستن برن یه پارک :( 

کلا ژنتیکی تنها پسندن .

تنها عضو خانواده که جمع بودن رو دوس داره منم و خاله کوچیکم  .اما خاله کوچیکم سخن چین ودروغگوعه اونجا هم نمیرم :( 

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
فاميلاي شوهرم يه شهر ديگه ان و زيادم با هم خوب نيستيم ،حسرت اونا هم هيلي ميخورم خيلي فاميل دارن و دو ...

ببین بچه های همکارای من با اینکه مادر و پدر و خانواده خوبی دارن ترجیح میدن با دوستاشون باشن

مطمینی که خودت دوست یابیت ضعیف نیست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بایداز خودت شروع کنی تو واتساپ با فامیلات حرف بزن ،برو خونشون اونا هم میان ،خودت قاطی دعوای بزرگتر ه ...

همه ي اينكارا رو كردم انقد خودمو كوچيك كردم تا حالا بعضياشون كه نيومدن بعضي ها هم اومدن با قيافه گرفتن خوردن و رفتن ديگه هم خبري ازشون نشد هرچي من سعي كردم يكطرفه بوده،اونا نيازي نميبينن،كلا سيستم از پايه خرابه

2742
همه ي اينكارا رو كردم انقد خودمو كوچيك كردم تا حالا بعضياشون كه نيومدن بعضي ها هم اومدن با قيافه گرف ...

خسته نباید بشی ،اگه بری خونشون مثلا ماهی یه بار یادوبار اوناهم برای جبران میان خونت ‌،درکنارش بافامیلای شوهرت اونا که خورده شیشه ندارن رفت امد کن ،باخواهر برادرت با دوستات یاهمکارهات 

بیین منم تقریبا مثل توام با این تفاوت چون خونمون کوچیکه و درامد خوبی نداریم نمیتونم کسی دعوت کنم 

ببین بچه های همکارای من با اینکه مادر و پدر و خانواده خوبی دارن ترجیح میدن با دوستاشون باشن مطمینی ...

چرا  ،خودمم به هر حال محصول همون خونواده هستم ديگه با حساسيت هايي،ولي أولا كه دوست از كجا پيدا كنم نميتونم راه بيفتم تو خيابون دوست پيدا كنم كه،بعدم دوست مال هر از گاهي هست ،اونا خودشون كس و كار دارن 

2740
چرا  ،خودمم به هر حال محصول همون خونواده هستم ديگه با حساسيت هايي،ولي أولا كه دوست از كجا پيدا ...

ادم دور وبرت پیدا نمیشه..مگه...برو همایشها..کلاسهایی که در مورد خانواده..ارتباطات...یه کلاس هنری ثبت نام کن اونجا چند نفری پیدا میکنی..یا اهل کتاب باشی برو کتابخونه..یا هر جایی که.....چارتا ....برا یه کار مشترک دور هم .جمع میشن..