2733
2734
عنوان

میخوام مامان بشم

| مشاهده متن کامل بحث + 324 بازدید | 29 پست

به نظرم از همین حالا متخصص زنان و زایمانتو انتخاب کن و برو.آزمایش مینویسن که ویتامین یا ... کسر نداشته باشی.

از کیت تخمک گذاری هم استفاده کن.

متخصص تغذیه هم برو برای زیبایی فرزند و کنترل وزن.

آرامشی که اکنون دارم مدیون انتظاریست که دیگر از کسی ندارم😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به نظرم از همین حالا متخصص زنان و زایمانتو انتخاب کن و برو.آزمایش مینویسن که ویتامین یا ... کسر نداش ...

مرسی عزیزم

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
مگه نمیبینی تو چه وضعی هستیم کافیه این بیماری رو بگیری پرستار ۲۵ ساله مرد بعد اگه زنده نمونی اون بچ ...

درست میگی پس یکم دیگه صبر میکنم😔

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
2728

الان اقدام کنی  شاید خیلی زود باردار نشی ...اما اگر مشکل نداری الان اقدام نکن چون بچه نیمه دومی میشه یه سال دیرتر میره مدرسه

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
حالا همه همچین میگن تو این شرایط!!! خب همین امشب که حامله نمیشه زمان میبره

همونو بگو

2740
مگه نمیبینی تو چه وضعی هستیم کافیه این بیماری رو بگیری پرستار ۲۵ ساله مرد بعد اگه زنده نمونی اون بچ ...

بیماری که آن شالله تموم میشه

بعدم متخصص اعلام کرد زنانی که باردار هستن بچه شون تا تولد طوریش نمیشه

همیشه از این زاویه نگاه کن که اگه خدای نکرده مبتلا هم شدیم فوقش چن وقت بستری میشی و بعدم خوب

مثبت فک کنید خانمای گل

دل من از تو چه پنهان...که تو بسیار خررررری
الان اقدام کنی  شاید خیلی زود باردار نشی ...اما اگر مشکل نداری الان اقدام نکن چون بچه نیمه دومی ...

میشه راهنماییم کنی از کی باید اقدام کنم ینی چندروز بعداز تموم شدن پریود

یا هر چی میدونی بگو مرسی

بیماری که آن شالله تموم میشه بعدم متخصص اعلام کرد زنانی که باردار هستن بچه شون تا تولد طوریش نمیشه ...

نه عزیزم بهتره مثبت فکر نکنیم بترسیم فقط و هیچ کاری نکنیم و تلاش کنیم این بیناری رو نگیریم و زنده بمونیم

حتما صبر کن حتما هنوز مادر نشدی تا عمق حرف های منو بفهمی  من قلبم از دیشب درد گرفته از ناراح ...

اره واقعا سخته تو این شرایط ادم استرس بچه رو دیگه نمیکشه حداقل خداکنه زودتر ریشه کن شه

میشه راهنماییم کنی از کی باید اقدام کنم ینی چندروز بعداز تموم شدن پریود یا هر چی میدونی بگو مرسی

من یک سال اقدام بودم الان هفته 12بارداریم تنبلی داشتم مدام دکتر میرفتم چون درگیر hpvبودم شوهرم داشت ... اما من نگرفته بودم معجزه بود کلی تست کردم فقط عفونت مقدار کمی داشتم کلی قرص خوردم ماه مهر بودا بعدش یه چکاپ مثل تیرویید پرولاکتین ..سونو شکمی ...بعد دکتر گف  برا بچه عجله داری گفتم نه گف پس روزی دوتا قرص متفورمین +اسیدفولیک یا یدوفولیک ...منم همش یادم میرفت یک در میون میخوردم ..شوهرمم گف باید ازمایش اسپرم بده هرکاری کردم  نداد نشست سیاهدونه وعسل خورد بعد دوماه من دی ماه  باردار بودم اقدام هم مرتب داشتم  هر ماه ... ت این یک سال 20تا بی بی چک زدم منفی بود ...کیت هم استفاده نکردم اصلا یعنی یادم میرفت بخرم ..اما روغنسیاهدونه زیر دلمم ماساژ میدادم قبل خواب 

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
من یک سال اقدام بودم الان هفته 12بارداریم تنبلی داشتم مدام دکتر میرفتم چون درگیر hpvبودم شوهرم داشت ...

مرسی مهربون

2706