2733
2734
من دو قطره مایع ظرفشویی نیریزم هم میزنم قشنگ کف میشه .اون لیزیه مایع باعث میشه تمام گِل و میکروبو سُ ...

منم قبلااین کارو کردم ولی برای این ویروس مقاوم ادم نمیدونه چکارکنه

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم قبلااین کارو کردم ولی برای این ویروس مقاوم ادم نمیدونه چکارکنه

مایع ظرفشویی که ویروسو از بین میبره پس چرا همش میگن دستاتونو با مایع بشورید تو تمام شوینده ها یه موادی هست که لیزه و خاصیت میکروب کشی داره

2742
مایع ظرفشویی که ویروسو از بین میبره پس چرا همش میگن دستاتونو با مایع بشورید تو تمام شوینده ها یه موا ...

ممنون همین کارومیکنم

در ظلماتِ شب، تنها خداست که صدایت را می‌شنود ❤️
من نمک می ریزم نیم ساعت بمونه بعد آبکشی می کنم اخه می گفتن سبزی تو این شرایط برای بدن لازمه.یعنی نمک ...

والا نمیدونم هر دکتری یه چیزی میگه. یه دکتری گفت سرکه سفید ۵ درصد به بالا سطوح رو ضدعفونی میکنه . شاید برای سبزی هم بشه استفاده کرد 

2740
ممنون همین کارومیکنم

نباید بذاری زیاد تو کف بمونه سبزیات خراب میشه سریع چند قطره بریز با دستت همش هم بزن سبزیارو تکون بده کف کنه زیاد طولش نده بعد آبشو عوض کن سه بار لگن رو پر از آب تمیز کن سبزیارو بریز توش خوب با دستت ماساژ بده سه بار آبکشی کن خیلی تمیز میشه بعد بریز آبش بره پهن کن رو دستمال