2733
2734
نظر شخصی من این بود چون ملک و املاک ثبات نداره یه روز میره بالا یروز یهو افت میکنه نمی ارزه

نظرمنم همينه

من فقط در تلاشم از کسی که دیروز بودم بهتر باشم    من به خودم قول دادم که فیلم های خوب ببنیم کتاب های خوب بخونم و ورزش کنم و غذاهای خوشمزه یادبگیرم و برای بهبود روابط باهمسری تلاش کنم  ونتایجش رو تو وبلاگ شخصی ام ویا صفحه ی نی نی سایت ثبت کنم،به رشته های روانشناسی و علوم سیاسی والهیات و تاریخ علاقه دارم و یکی از هدف گذاری هام گرفتن مدرک تواین چندتا تا رشته است.  آرزو و ثبت اهداف برای هیچ کسی عیب نیست حتی شما دوست عزیز،پس شماهم ازهمین لحظه برای رسیدن به آرزوهاتون تلاش کردن رو شروع کنید،نی نی سایت واقعا اعتیاد میاره اگه منو زیاد تواین سایت دیدید تیکه و کنایه راجب اهدافم آزاده،واقعا بایدمدیرتش کرد جمعه ها تایپیک نتایجم رو میذارم ولی اگه یه تایپیک خوب داشتید و یا دیدید منم تگ کنید،

ن شوهرمن یاقبول نمیکنه یا اگرقبول کنه سرحرفش هست هیچکس هم نمیتونه رای شوهرموبرگردونه حتی خانوادش وننش وباباش الان بخاطر من وبچه 2ساله خونه باباش نرفته باهاشون حرفم نمیزنه حتی سلام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس من بهش میگم بیا ماشین وخونه روکامل بنامم کن من هم میام مهرمومیدم طلاهامم هرگزبرای تونمیفروشم مگرک دلم بخوادوعشقم بکشه اگرقبول کرد ک کرد اگرن همین ماشین مال من مهریمم سرجاشه طلاهامم سرجاشه

2728
شوهرم منم گفت بیا مهریه تو ببخش خونه رو بزنم به نامت من احمق هم رفتم بخشیدم کیرش هم به نامم نکرد خون ...

چه شوهرنامردوبی شرفی من بودم از دستش شکایت میکردم بهش میگفتم باشه یا ب نامم کن یا طلاق میگیرم بروگمشواحمق

[QUOTE=126307422]چه شوهرنامردوبی شرفی من بودم از دستش شکایت میکردم بهش میگفتم باشه یا ب نامم کن یا طلاق میگیرم میخوام طلاق بگیرم ولی شنیدم شرایط طلاق الان خیلی سخت شده میترسم اقدام کنم

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

خوش شانس جان اسمتوبزن گوه شانس اخه جراانقدرساده ای تودخترباید موقعی ک رفتی محضری مهرتوبخشیدی به شوهرعوضی ونامردت قیدمیکردی ک درصورت بنام زدن منزل مسکونی همسرم ب نام خودم مهریه م رومیبخشم ب شوهرم ولی توفقط رفتی زرتی نوشتی مهریه روبخشیدم امضاکردی اومدی دستت ب هیچی بندنیست طلاق هم نگیر فقط شکایت کن بگوگولم زده اخفالم کرده تهدیدش کن بگودوستت ندارم این زندگی دیگه زندگی نیس منم ازین ب بعد بهت دروغ میگم خائن  میشم زیرابی میرم بترسه پشینون شه بلکه یا تف بندازه کف دستتحداقل خیلی ناراحت شدم 

2740