2733
2739
عنوان

این هفته میرید سرکار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 168 بازدید | 19 پست
مگه ۳ روز اینده قراره چ اتفاقی ببفته؟ ویروس ک الانشم همه جا پخشه دگ میخان مارو از چی بترسونن

اینو گفت 

وزیر بهداشت گفت خیز بیماری کووید۱۹ طی هفته‌ی آینده بیشتر است و روزهای سخت بیماری را در پیش داریم.

وزیر بهداشت اعلام کرد طبق بررسی اپیدمیولوژیک که از رصدهای بین‌المللی و ملی از بیماری کووید19 انجام شده، پیک بیماری را در روزهای آینده شاهد خواهیم بود. وی گفت بااین‌حال، بخش‌های بیمارستانی در سراسر کشور آماده شده و همکاران و تجهیزات لازم به میدان آمده‌اند تا با این روند مقابله کنیم.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سه روز آینده؟نه ماهم گوش نکردیم فرق این سه روز با بقیه چیه  که اگه خطریه اطلاع بدم

وزیر بهداشت گفت خیز بیماری کووید۱۹ طی هفته‌ی آینده بیشتر است و روزهای سخت بیماری را در پیش داریم.

وزیر بهداشت اعلام کرد طبق بررسی اپیدمیولوژیک که از رصدهای بین‌المللی و ملی از بیماری کووید19 انجام شده، پیک بیماری را در روزهای آینده شاهد خواهیم بود. وی گفت بااین‌حال، بخش‌های بیمارستانی در سراسر کشور آماده شده و همکاران و تجهیزات لازم به میدان آمده‌اند تا با این روند مقابله کنیم.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
من شوهرم فرهنگیه ... عمرا نمیذارم بره حتی اگه اخراج بشه...چون مدرسه ها خیییییییلییییییی خطرناکه... ح ...

مدارس ک تعطیل شد

عجب حلوای قندم من😁                                   عجب ماه بلندم من😁
2728