2733
2734
😂😂تازه کلی چیزه دیگه مونده انقد کنده نمیتونم بزارمش،صبر کن ست مانیکور و ادکلنشو بزارم ببین حال کنی ...

باااوووو بابا من هنوز ب این سن رسیدم ست مانیکور پدیکور پ کوفت زهر مار ندارم ادکلنم که اصلن حرفشو نزن فقط عطر حرم..... مامانِ من میشی😛😛😛

به خودم آمدم انگار تویی در من بود💞 این کمی بیشتر از دل به کسی بستن بود....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

مبارکه عزیزم بقیشو گذاشتی لایکم کن

روزگاری شهر ما ویران نبود/دین فروشی اینقدر ارزان نبود/صحبت از موسیقی عرفان بود/هیچ صوتی بهتر از قرآن نبود/دختران را بی حجابی ننگ بود/رنگ چادر بهتر از هر رنگ بود/دختر با حجب و حیا ، قرتی نبود/خانه فرهنگ ، کنسرتی نبود/مرجعیت مظهر تکریم بود/حکم او عالمی را تسلیم بود/یک سخن بود و هزاران مشتری/آن هم از لوث قرائت ها بری/وای که در سالهای سیاهه دوهزار/کار فرهنگی شده پخش نوار/ذهن صاف نوجوانان محل/پر شده از فیلم های مبتذل/پشت پا بر دین زدن آزادگیست/حرف حق گفتن عقب افتادگیست/آخر ای پرده نشین فاطمه/تو برس بر داد دین فاطمه/بی تو منکر ها همه معروف شد/کینه توزی با ولی مکشوف شد/در به روی رشوه گیران باز شد / دشمنی با نائبش آغاز شد/بی تو دلهامان به جان آمد بیا/کاردها بر استخوان آمد بیا...
2731
خارج از شوخی. ب سلامتی و دل خوش دنیا بیاد. بخت و اقبالش بلند سایه مامان بابا رو سرش مستدام و قدمش سب ...

خیلی ممنون انشالله براهمه🌼🌼

🌼بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه 🌼
باااوووو بابا من هنوز ب این سن رسیدم ست مانیکور پدیکور پ کوفت زهر مار ندارم ادکلنم که اصلن حرفشو نزن ...

اینم از این...

2740
مبارکت باشه عزیزم الهی خدا فرزندی سالم و صالح و پرروزی نسیبت بکنه

خیلیییی ممنونننن😍😍😍انشالله😍😍

2706