2737
2739
عنوان

من پرستارم🤗

| مشاهده متن کامل بحث + 3968 بازدید | 97 پست
خب شغلشون اینه چیزیه که خودشون انتخاب کردن و بابتش حقوق میگیرن  بعدشم من کلا گفتم بداخلاقن چه ...

بله خودشون انتخاب کردن که پرستار باشن اما انتخاب نکردن با کمترین امکانات توی بیمارستان ها با شیفت های طولانی کار کنن و با مگس کش برن جنگ با اژدها پرستار ها و پزشک هاییکه به زور و جیره بندی بهشون یک دونه ماسک کاغذی و یک جفت دستکش برای یه شیفت طولانی میگیرن 

اگه بلد نیستین حداقل قدر دانی کنید مجبور نیستین حرف بزنین و خستگیشونو چند برابر کنید

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بله خودشون انتخاب کردن که پرستار باشن اما انتخاب نکردن با کمترین امکانات توی بیمارستان ها با شیفت ها ...

شما پرستاری ؟من نظر شخصی خودمو گفتم چندین سال راحت بودن حالا یه مدته درگیر شدن 

پی پرستارای چینی با اون همه جمعیت چرا این همه ناز و عشوه نمیان 

شما حق نداری به من بگی چی بگم چی نگم 

به خاطر بحث با یه تانکرعقده لغو کاربری شدم .چطوری تانکر؟
شام کوفت بخوریم.بگو یه قطره آب.نبودین ببینین ماه رمضون ساعت ده شب افطار کردیم.سحرم هولکی سرپا یه چی ...

خدایی حق پرستارای زحمت کش خیلی ضایع میشه خدا کنه این بحرانم ختم ب خیر بشه همتون سالم و سلامت بمونین ازتون هم ممنونیم... 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
شما پرستاری ؟من نظر شخصی خودمو گفتم چندین سال راحت بودن حالا یه مدته درگیر شدن  پی پرستارای چی ...

نخیر من پرستار نیستم شما امکاناتی که در اختیار پرستار ها چینیه با ایران یکی میدونی ؟ 

شما هم حق نداری اینجوری با پرستار ها حرف بزنی 

فمینیسم معرف اتحاد و انصاف است من فمینیستم و کاش شما هم فمینیست باشید یا بشوید
2738