2733
2739
فامیل پدری و مادری من خیلی پر جمعیتن ولی تا به حال نداشتیم..سرماخوردگی و آنفولانزا بوده ولی کرونا خی ...

همین روزا سرماخوردگی و انفولانزا داشتن😭😭 من احساس سرماخوردگی دارم کرونا نباشه

خدایا امیدمون رو نا امید نکن🥲

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امارو ک دقیق به ما نمیگن حداقل بفهمیم کیا گرفتن وضعشون چطوره همه اونایی ک میگیرن میمیرن 😭

نه بابا ۹۸ درصدمبتلایان خوب میشن، دو‌درصد میمیرن..... اشتباه نکن.

اگه تنگی نفس نداری ینی کرونا نداری

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2728
همین روزا سرماخوردگی و انفولانزا داشتن😭😭 من احساس سرماخوردگی دارم کرونا نباشه

از یکی دوماه پیش به اینطرف زیاد سرماخوردگی شنیدم داشتن..نه عزیزم هر بیماری کرونا نیست،هر کرونایی کشنده نیست، فقط رعایت کنید و رفت و آمد ها رو به حداقل برسونید...دیدن حتی پدر مادر ها نرید اگر دوسشون دارید که میشه دوستی خاله خرسه،شاید خیلیا ناقل باشن ولی خودشون ندونن و هیچوقت هم بروز نده و یا خفیف نشون بده ، بچه هامون و پدر مادرامون سیستمشون از ما ضعیفتره

2738