2733
2734
از کجا میدونی به خاطر تو ازدواج نکرده شاید بعد از تو ام کسی رو دوست داشته و بهش نرسیده ...به خودت نگ ...

کاشکی اینجور بود که تو میگفتی.

این حرفا منوط بر این نیست که من زندگیمو دوست ندارم😐

این مورد واس منم پیش اومده ولی از ته دلم دوست دارم که ازدواج کنه ...همه چیز که احساسات نیست بکنم باید عاقلانه به موضوع ازدواج فکر کرد خوو

آن نخل ناخلف که تبر شد ز ما نبود ///                                 ما را زمانه گر شکند ساز می شویم ///   صائب تبریزی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاشکی اینجور بود که تو میگفتی. این حرفا منوط بر این نیست که من زندگیمو دوست ندارم😐

نه عزیزم منظورم اینه که احساساتی نشو و به زندگیت برس منم دیگه احساساتی نمیشم باید عاقلانه به ازدواج فکر کرد ....فکر نمیکنم توی این دوره و زمونه مردی پیدابشه که هنوز با فکر عشقش زندگی کنه و نخواد ازدواج کنه..

آن نخل ناخلف که تبر شد ز ما نبود ///                                 ما را زمانه گر شکند ساز می شویم ///   صائب تبریزی
2731
بخودت نگیر گلم شاید اینجور نیست بهش فک نکن😃

اصلا بهش فکر نمیکنم عزیززززم به درک که ازدواج نمیکنه ....