2737
2739
من عید عروسی پسر عممه واقعا نمیدونیم چیکار کنیم

داییم میخواست ۲۵ بهمن عروسی بگیره برف اومد شهرمون برقها رفت دو روز مونده به عروسی همه رو کنسل کرده حالا قرار بود دهم همین ماه بگیره به خاطر این کوفتی بازم کنسل کرد 

بهش گفتم دایی جان قربونت بی خیال عروسی بشو سری پیش خواستی عروسی بگیری گیلان فلج شد حالام ایران فگ کنم سری دیگه جهان رو کن فیکون کنی

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم من هنوز ماجرای رفتن عروسی عموتو هضم نکردم ماشاءالله داری میای عروسیه دیگه  ولی نرو به نظ ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣اون موقع خبری از کرو .نا تو ایران نبود گلم

از شیراز ک برگشتیم گفتم مامان این عروسی بیشتر از عروسی خودمون خوش میگزره ولی کرو.نا لعنتی نمیزاره

من چند شب پیش جشن برادرزادم بود رفتم 😰الان هی حس میکنم ک رونایم😑

‏هنوز شادى اون صبحهايى كه بابام بيدارم ميكرد ميگفت بيا از پنجره بيرونو نگاه كن، برف اومده، رو تو قلبم احساس ميكنم❤💗
2740
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣اون موقع خبری از کرو .نا تو ایران نبود گلم از شیراز ک برگشتیم گفتم مامان این عروسی ...

میدونم گلم کلا جهت مزاح گفتم اخه تازه تاپیک مهمونی تو خوندم که رفتی عروسی دیدم باز عروسی دعوتی ان شاءالله همیشه به شادی

شده باران بزند بر بدن پنجره ات ... ناگهان بغض بیفتد به تن و حنجره ات ..؟!💔