2737
2734
عنوان

دوستی خیابونی

| مشاهده متن کامل بحث + 544 بازدید | 24 پست
یا خدا هنوز تو نت هستش این نوشاباااا خانم😲😲😁😁

نه رفتم قاقالی لی خوردم اومدم در خدمددون    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
نه رفتم قاقالی لی خوردم اومدم در خدمددون      

خوشم میاد تو همه تاپیکا نفر اولم پست میذاری

بابا

زرنگ

حرفه ای

😉😉😉😉😉

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم من و شوهرم هم مجازی با هم اشنا شدیم الان هفت ساله که ازدواج کردیم و خیلی هم خوشبختیم. نحوه ی اشنایی به نطر من مهم نیست، بعد از اون مهمه که هم رو چطوری بشناسید

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !

کسی که انقد بی کار و الاف و انقدپرو شده تو خیابون میافته دنبالت 

تو خیابون دیگه هم میافته دنبال یکی دیگه 

تو دانشگاه کسی اومد طرفت بگو اگه قصدت ازدواجه شماره خونمونو میدم زیر نظر خانواده در ارتباط باشیم 

سنتی هم خوبه قبلش چند ماه با هم در ارتباط باشین و هم دیگه رو بشناسین 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2731
خب منم میگم شاید طرف واقعا قیافه یکیو ببینه به دلش بشینه دنبال اشنایی باشه و قصد بدی نداشته باشه ی ...

بالخره اشنای از یه جا شروع میشه دیگه نمیشه گفت چون تو خیابون اشنای شروع شده پس حتما ادم بدی هست بالخره باید چند وقت با طرف بود که شناخت پیدا شه

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
خیلیی حضور فعالی داری 🤣

دلدونم بخواد

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
اونی که تو دانشگاه بیفته دنبال آدم توی دانشگاه هم آدمو ول میکنه ؟

نه ولی من با یه اشغالی تواینستا دوست شدم هربار باهاش بیرون میرفتم میدیدم تواینستا با صدتا دیگه هم هست همش دایرکت دختر های متفاوت همونجا گفتم غلط کردم

وقتےکہ یوسف برنخواهد گشت بابويےپیراهن چہ خواهے کرد؟؟؟  
2738
نه ولی من با یه اشغالی تواینستا دوست شدم هربار باهاش بیرون میرفتم میدیدم تواینستا با صدتا دیگه هم هس ...

حالا دوست من سنتی نامزد کرد

بعد از یک ماه فهمید پسره چه آشغالی گوشیش پر بود از شماره دختر 

کاملا بستگی به طرف مقابل داره اینکه کجا آشنا بشی ملاک نیست

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
حالا دوست من سنتی نامزد کرد بعد از یک ماه فهمید پسره چه آشغالی گوشیش پر بود از شماره دختر  کا ...

اره ولی خوب بعضیا معلومه کارشون اینه 

وقتےکہ یوسف برنخواهد گشت بابويےپیراهن چہ خواهے کرد؟؟؟