2737
2734
عنوان

دوستی خیابونی

539 بازدید | 24 پست

سلام کسیکه تو خیابون میبینه و دنبالتون ی مسیر طولانی میاد میشه واسه اشنایی بهش اعتماد کرد؟ ینی هررچی محلش ندی بازم دنبالت بیاد و بخواد باهات حرف بزنه

من خودم میگم بالاخره ی جا باید اشنایی باشه دیگه میگن خیابون بده، مجازی بده،دانشگاه بده، سنتی خوب نیس خب ی جایی باید اشنایی اتفاق بیوفته دیگه 

بعدشم گاهی واسه خود ادم پیش میاد از قیافه یکی خوشش میاد

البته من تا حالا اینجور موردا رو همیشه رد کردم ولی خب بنظرم شاید اشتباه کردم ☹

نه کر ونا داره حتما خیلی تو خیابون میره

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😐😐😐

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
2731

ب نظر من خیابونی بده

چون همچین مردی شاید همش چشاش اینور اونور میچرخه دنبال دخترا و زنای خوشگل شاید هیزه

مرد عادی و عاقل تو خیابون عاشق نمیشه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
اونی ک تو خیابون دنبالت بیفته تو خیابون ولتم میکنه چیه اخه کاری خوبی کردی تا الان

اونی که تو دانشگاه بیفته دنبال آدم توی دانشگاه هم آدمو ول میکنه ؟

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒

من شوهرم تو پارک منو دید دفعه بعد تو خیابون بهم شماره داد

با کتوژنیک ۱۳ کیلو کم کردم ،شروع چالش با بامداد خمار ۶۲۵۰۰،وزن هدف ۵۸                                         فروش آنلاین اکسسوری دارم @rose_accessori 
2738

بین بستگی به ادمش داره من با همسرم تو پارک اشنا شدم الان ۳ سال ازدواج کردیم یا تو همین سایت خیلیا گفتن که با همسرشون تو فضا مجازی اشنا شدن

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
بین بستگی به ادمش داره من با همسرم تو پارک اشنا شدم الان ۳ سال ازدواج کردیم یا تو همین سایت خیلیا گف ...

خب منم میگم شاید طرف واقعا قیافه یکیو ببینه به دلش بشینه دنبال اشنایی باشه و قصد بدی نداشته باشه

ی سریا میگن دنبالت میاد در خونه و میاد خاستگاری خدایی دیگه انقد زود نمیشه تو این زمونه رفت خاستگاری 

نه کر ونا داره حتما خیلی تو خیابون میره

یا خدا هنوز تو نت هستش این نوشاباااا خانم😲😲😁😁

در همه حال خوشحالم حتی اگه دنیا به کامم نباشه  یا درد بکشم.یکسال بزرگتر شدم  پس باید بیشتر بخندم    
خب منم میگم شاید طرف واقعا قیافه یکیو ببینه به دلش بشینه دنبال اشنایی باشه و قصد بدی نداشته باشه ی ...

نه واقعا کسی اینقدر زود نمیره خواستگاری 

به نظرم بستگی به شانست داره که طرف چطوری از آب دربیاد

اونایی که به قد بلندا میگن نردبون ، خودشون سه پاین 😒
2706