2733
2739
عنوان

کیا کرگدنو میبینن🚫خطر اسپویل🚫

| مشاهده متن کامل بحث + 176 بازدید | 25 پست
عزیزم شما تازگیا از بانی مد خرید کردی؟ من شنبه سفارش دادم هنوز نیومده تهرانم هستم

اره عزیزم من همین امروز خرید کردم والا

دم عید که میشه بسته های پستی زیاد میشه دیرتر تحویل میدن

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیتونم ببینم اگه امکانش هست بگو

رها میدونسته نوید زندست ی ماجراهایی پیش میاد ک به بقیه بچه ها هم میگه ونوشه میفهمه میگه همه رو باید بکشی بعد اینا نقشه میکشن ک نشون بدن نوید همه رو کشته ولی افشین میفهمه نقشه به هم میخوره و وقتی فرار میکنن از دست افشین ی کامیون ک تنه درخت حمل میکرده عمدا طنابشو باز میکنه جلوشون و یه تنه درخت صاف میره تو شیشه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
2728
من بیشتر دلم واسه دخترش سوخت

وای آره دیدی چه خوب بازی میکرد🥺گریه هاااااش😥حالا پیش کی زندگی میکنه

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    
اره عزیزم من همین امروز خرید کردم والا دم عید که میشه بسته های پستی زیاد میشه دیرتر تحویل میدن

آهان پس مطمئنه دیگه؟

2740
اره میاد حتما نگران نباش

عزیزم من رفتم تو لینکت بازی هم کردم 

کده رو کجا باید وارد کنم؟ وقتی تو قسمت بانی بن میزنم میگه شما نمیتونید از این کوپن استفاده کنید

اره میاد حتما نگران نباش

کجااااایییی😣😣😣

عزیزم من رفتم تو لینکت بازی هم کردم  کده رو کجا باید وارد کنم؟ وقتی تو قسمت بانی بن میزنم میگه ...

شاید اون محصولی که انتخاب کردی تخفیف بهش نمیخوره

من امروز واسم کد رهگیری پستیش اومد نگران نباش بستت میرسه

گیشدیری دیرین ماااشالاا🥳ماااشالا آی ماشالااا💃💃💃