2726
عنوان

کیا کرگدنو میبینن🚫خطر اسپویل🚫

176 بازدید | 25 پست

بچه ها من از وقتی فهمیدم رها مرده دیگ دلم نمیره‌بقیشو نگاه کنم شما چی؟

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
منم همینطور☹ فقط اسپویل چیه😐

مثلا اونایی که قسمتای قبلا بفهمن ماجرا چیه و فیلم هیجانشو از دست بده

نون و پنیر و پونه                                                              کپک زدیم تو خونه                                                    

لو رفتن سریال برا اونی که ندیده

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
حالا رها خیلی مهم بود 😕

آره من دوستش داشتم خیلی خوب و عاشقانه بازی میکرد مخصوصا صحنه آخرش😭نباید میمرد

عزیزم شما تازگیا از بانی مد خرید کردی؟ من شنبه سفارش دادم هنوز نیومده تهرانم هستم

چجوری مرد؟من تا قسمت ۸فک کنم دیدم

وااااای صحنش خیییییییلی عاشقانه و غمگین بود خودت ببین مزش از بین نره

من از رها خوشم نمیاد کلا. اول دل نوید بعد چند وقت بهش گفت من یه بار ازدواج کردم بعد ک نوید عاشقش شد ...

من از همشون خوشم میاد به جز نوید 

مخصوصا کاضی خیلی خوبه😂😂

2706