2733
2734
سلام عزیزم  خب تا اونجایی که نشون داده چی شد

من نمیدونم شما تا کجا دیدی ولی آگاه متوجه خیانت شنیز میشه به وسیله ویسی که جرن براش میفرسته 

شنیز هم فرار میکنه  اما بعد آگاه و جنک پیداش میکنن شنیز از بالاس ساختمون پرت میشه پایین و ظاهرا مثل ندیم فلج میشه 

ندیم میفهمه جرن ویس فرستاده و طلاقش میده و لی بهش پول زیادی هم میده 

داملا و جنک هم متوجه خیانت مامانشون میشن 

ازونورم جنک به جمره میگه که بابای بچه ی جرن بوده  جمره کلی به هم میریزه   حتی میفهمه ندیم آزمایشو عوض کرده و ازونم ناراحت میشه 

جنک به آگاه هم اعتراف میکنه بابای بچه بوده

ازونورم اویا بچه جرن و دختر نورتن   رو میدزده  ولی ندیم مباد نجاتش میده 

اونجا اویا به جمره و ندیم میگه که این بچه ی دختر نورتن نیست و بچه جرنه 

به جرن خبر میدن  دختر نورتنم با بچه فرار میکنه.  ندیم و جمره برای کمک میرن پیش آگاه 

وقتی آگاه میفهمه بچه زندست میره سراغ دختر نورتن و پیداش میکنه 

بچه جرن هم بهش میرسه ... 

خانواده جرن از جرن خیلی ناراحتن اما میفهمن شنیز جرنو به چه کارایی وادار کرد 

بعد جنک که میفهمه بچه زندست و تحت تاثیر حرفای جمره که دوستش داره بچه رو قبول میکنه اما به جرن که خیلی سعی داره دور و ورش بپلکه میگه من فقط بابای بچه ام  ولی با تو نمیتونم ... جرنم میگه عههه پس باید نصف سهامت تو شرکتو بدی به پسرم 

جنک هم به آگاه میگه میخواد چیکار کنه  

اما آگاه که از طمعکاریای جرن به تنگ  اومده جلوی همه میگه نومو میذاری و میری اما همون لحظه فیلم تموم میشه 

آها راستی جرنم فهمید جنک و ندیم برادرن اما آگاه هنوز خبر نداره 

رابطه ی آگاه و جنک خیلی خوب شده 

راستی جیوان و داملادعواشون شد یوسفم ازین قضیه سو استفاده میکنه و میخواد مخ داملا رو بزنه

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یعنی چی جنک و ندیمبرادرن؟

شنیز کاراچای از قبل ازدواج با آگاه  با برادرش ممتاز ارتباط داشته و باردار میشه و میاد اینو به ممتاز میگه  اما ممتاز پرتش میکنه دم در رو زمین  ( خود ممتاز اونموقع زن داشته) 

همون موقع که شنیز رو زمین دم دره   آگاه کاراچای میاد و کمکش میکنه بلند شه   شنیز هیچوقت به آگاه جریانو نمیگه اما بااون ازدواج میکنه  بعد هم که جنک به دنیا میاد  اگاه فکر میکنه پسر خودشه ....

البته شنیز بعد از ازدواج با آگاه هم به ارتباط زشتش با ممتاز ادامه میده  و همین اتفاق باعث میشه ندیم اونا رو ببینه 

عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم ...
2731