2737
2739
عنوان

کیا شوهراشون معتاد بودن؟و ترک کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4211 بازدید | 37 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله متاسفانه..شیره میکشه😒

مث شوهره من اونم شیره میکشه البته ده روزه ترک کرده بودچقدخوب شده بوداخلاقش بابچه هاامروزرفته کشیده ایقدگریه کردم که دارم میمیرم چقددعاکردم که ترک کنه ولی بازم مث دفعه قبل نتونست بااینکه میگف بمیرمم دیگه نمیکشم دیگه کم اوردم خدااایااااچرانمیشنوی صدای مازنای بدبختو

2731
مث شوهره من اونم شیره میکشه البته ده روزه ترک کرده بودچقدخوب شده بوداخلاقش بابچه هاامروزرفته کشیده ا ...

همی تازه داشتم باهاش حرف میزدم..فایده نداره خواهر خودشون باید بخوان💔

قبل یه ادم عصبی...ک توی خونه نمیموند هیچوقت....هیچ چیزی رو جدی نمیگرفت.اصل بچمو نمیدید.بد اخلاق. ول ...

سلام گلم شوهرتون الان درچه حاله دیگه نرفت سمت اعتیاد.لغزش نداشته

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
سلام گلم شوهرتون الان درچه حاله دیگه نرفت سمت اعتیاد.لغزش نداشته

سلام عزیزم من همین کاربر هستم ولی تعلیق شدم و با این اسم وارد شدم....ن خداروشکر شوهرم الان حدود ۵ ساله پاکه و دیگه سمت مواد نرفت .انقدر خودشو مشغول کار و زندگی کرده خودش میگه از تنها چیزی ک یادم نیست و برام مخم نیست همین مواده

سلام عزیزم من همین کاربر هستم ولی تعلیق شدم و با این اسم وارد شدم....ن خداروشکر شوهرم الان حدود ۵ سا ...

خداروشکر گلم خیلی خوشحال شدم .

شروع زندگیم۱۳۸۵/۳/۲۳وپایان زندگیم۱۴۰۳/۱/۲۹برای عاقبت بخیر خودم وبچهام (صلوات)بفرستین
2738