2726

من شوهرم س ماهی میشه ترک کرده

میخوان بدونم چکار کنم ک دیگه دنبال اون اشقال نره...چیکار کنم احساس ارامش کنه لطفا راهنمایی کنیو

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

آخی

برات صلوات میفرستم و دعا میکنم دیگه هیچ وقت شوهرت نره سراغ چیزی که به زندگی تون صدمه میزنه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!

هیچ چیزی نباید یاد اون قضیه بندازتش

من شنیدم کسایی که تازه شیشه رو ترک کردن حتی با دیدن لامپ(از این صد واتی دویست واتی ها) هم هوس اعتیادشونو میکنن چون با شیشه اون لامپا هم پایپ درست میشه

حالا نمیدونم همسر شما دقیقا چی مصرف میکرده ولی سعی کن روانش رو جوری آروم کنی که فکر اون چیزارو نکنه با چیزای دیگه پرش کنی

تمامي دينم به دنياي فاني،شراره ي عشقي که شد زندگانی،به ياد ياري خوشا قطره اشکي،به سوز عشقي خوشا زندگاني،هميشه خدايا محبت دلها،به دلها بماند به سان دل ما،که ليلي و مجنون فسانه شود،حکايت ما جاودانه شود،تو اکنون ز عشقم گريزاني،غمم را ز چشمم نمي خواني،از اين غم چه حالم نمي دانی،پس از تو نمونم براي خدا،تو مرگ دلم را ببين و برو،چو طوفان سختي ز شاخه غم،گل هستي ام را بچين و برو،که هستم من آن تک درختي،که در پاي طوفان نشسته،همه شاخه هاي وجودش،زخشم طبيعت شکسته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یسری تفریحات خوب باید جایگزینش بشه. مثلا رالی. مثلا سینما. مثلا یه ورزش که حسابی وقتشو بگیره. مثلا خوراکی های خوب. فیلم زیاد. بیلیارد. و.... 

خدایا کمکم کن تا باحرفهام دلی رو نشکنم و عشقی رو به نفرت تبدیل نکنم 

من همسرم معتاد نبوده و شوهرعمم بنده خدا گرفتار بوده....بعد ترک خیلی هوای همسرت زو داشته باش.عمه ی من همیشه ب شوهرش توهین میکرد فوحش میداد مرده زده شده بود 

فقط بهش عزت بده تنهاش نذار...اگ بچه دارین برین جاهایی شاد هستین...روحیه ی خودتو خوب بگیر...و دراخر دعا...انشاالاه هیچکس اسیر این لعنتی نشه

همسر سابقم سه بار با بدبختی و شرط و تعهد ترک کرد، اما بازم رفت، جدا شدم ازش، خدا کمکم کرد دوباره زندگیمو ساختم

تو دلتو خالی نمیکنم، خودش باید بخواد نره،بفرستش این کلاس دور همی هایی که مخصوصین معتاد هاس، تهرانی؟ ادرس بدم

منتش نکن 

به روش نیار

بهش اعتماد کن 

گدشته رو بازگو نکن 

انگ اعتیاد بهش نزن

عشق بده بهش

چکش نکن

اگه چک میکنی نفهمه

شک نکن بهش

کاملا عادی رفتار کن 

در عین حال حواست هم باشه بهش البته نامحسوس

توام قاتلی میدونی چرا؟                      چون روی قتل انسانهایی که برای حق طبیعیشون فریاد زدن ، سرپوش گذاشتی .     قطعا به اون دنیا اعتقاد داری دیگه....   
قبل از ترك كردن خصوصيات اخلاقيش چطور بود و الان چطوره

قبل یه ادم عصبی...ک توی خونه نمیموند هیچوقت....هیچ چیزی رو جدی نمیگرفت.اصل بچمو نمیدید.بد اخلاق.

ولیی حالا خوش اخلاق شده ب من اهمیت میده اصلا دوست نداره بره بیرون دوست داره بیشتر با من و پسرم باشه...خیلی چیزا ک قبلا براش مهم نبودن براش اهمیت پیداا کرده در کل خیلی خوب شده

تیکرم مال قانون جذبه.چون ب دلم افتاده بود این ماه باردارم.البته بچه دوم😉.پنج روز مونده ب موعدم بی بی چکم مثبت شد😍.خدایا نا امیدم نکن بذار تیکرم واقعی بمونه عاشقتم😙سه روز مونده ب پری بی بی چک زدم مثبت شد😍😍😍خدایا ممنونتم.خدایا شکرت بخاطر همه چیز.خدایا ازت میخوام هیچوقت دشمن شادم نکنی☺ازت آبرو،تن سالم؛دل خوش میخوام..میشه برای سالم ب دنیا اومدن نی نی م برام صلوات بفرستید😄ممنون....خدایا شکرت ک منو لایقد مادر شدن دونستی.و دوتا گل پسر بهم دادی..

تنها راه نجاتشون شرکت توی کلاسای NA هست🌸

با حیوانات و انسانها مهربان باشیم،لطفا حتما😍😘      حامی حیوانات،گیاهخوار😍💪                                  کاربرای گل اگر حیوون تصادفی یا مریض دیدید یا خواستید آگهی واگذاری حیوونای بامزتون رو نشر بدید به دایرکتم تو اینستا پیام بدید👈elqueno1367
همسر سابقم سه بار با بدبختی و شرط و تعهد ترک کرد، اما بازم رفت، جدا شدم ازش، خدا کمکم کرد دوباره زند ...

اهان NAرو میگید؟ن عزیزم تهران نیستم‌..والا خودش میگه مت هیچی ب اندازه ی بهبودیم برام مهم نیست حالا دیگه نمیدونم تا خدا جی بخوادد

بچه ها با کسی که قبلا اعتیاد داشته و ترک کرده میشه ازدواج کرد؟

🌱دلم یکیو میخواد که توی بدترین حالتام و کلافه ترین وضعیتم به اندازه وقتایی که خوب و آرومم دوسم داشته باشه(๑ت๑) ████████▒▒80%
بچه ها با کسی که قبلا اعتیاد داشته و ترک کرده میشه ازدواج کرد؟

اره ولی خیلی سخته زندگی با این ادما

2706