2737
2734
عنوان

بچه ها یه لحظه بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 131 بازدید | 22 پست
عزیزم برو اداره گاز پیگیری کن.

همین کارو میکنم اصلا پولی نیست ولی زور داره

خدایا هزاربار شکرت منو لایق دونستی برای بار دوم مادربشم   التماست میکنم خدا به حق،بزرگیت پسری سالم وصالح بهم بده تا بتونم دل دخترم وهمسرم شادکنم خداخیلی دوست دارم  خدایا هزار بار شکرت که صدامو شندیدی نی نی مون گل پسر شد خدایا خیلی،دوست دارم به حق بزرگیت کمکم کن صحیح وسالم بیاد تو بغلم من امیدم فقط،به توهست خدای خوبم  
اره دیگ تا شیش ماه اگ همون مقدار پولی ک دادین مصرف کنین خب حله بیشتر بشه خب قبض میاد.ی جورای شما جلو ...

مرسی،عزیزم خیالم راحت شد دیگه. نمیرم اداره گاز با این وضعیت

خدایا هزاربار شکرت منو لایق دونستی برای بار دوم مادربشم   التماست میکنم خدا به حق،بزرگیت پسری سالم وصالح بهم بده تا بتونم دل دخترم وهمسرم شادکنم خداخیلی دوست دارم  خدایا هزار بار شکرت که صدامو شندیدی نی نی مون گل پسر شد خدایا خیلی،دوست دارم به حق بزرگیت کمکم کن صحیح وسالم بیاد تو بغلم من امیدم فقط،به توهست خدای خوبم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همین کارو میکنم اصلا پولی نیست ولی زور داره

اتفاقا پول ۴ کیلو پیازه.کی گفته پولی نیس

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
اتفاقا پول ۴ کیلو پیازه.کی گفته پولی نیس

اره دقیقا تو این اوضاح گرونی 

2731
نترس بابا چیزی نی 

دیروز رفتم بانک واسه پرداخت قسط،ایقدر ترسیدم وخوانوادم بهم استرس،دادن روانی شدم

2738