2733
2734
عنوان

بچه ها یه لحظه بیاین

131 بازدید | 22 پست

خیلی ناراحتم قبض گازم رفتم پرداخت کردم ولی،اشتباه پرداخت کردم قبض شش ماه گذشته که یک بار هم پرداخت کردم دوبار پرداختش کردم 35500هست قبض جدیده 50تومنه حالا چیکار کنم

خدایا هزاربار شکرت منو لایق دونستی برای بار دوم مادربشم   التماست میکنم خدا به حق،بزرگیت پسری سالم وصالح بهم بده تا بتونم دل دخترم وهمسرم شادکنم خداخیلی دوست دارم  خدایا هزار بار شکرت که صدامو شندیدی نی نی مون گل پسر شد خدایا خیلی،دوست دارم به حق بزرگیت کمکم کن صحیح وسالم بیاد تو بغلم من امیدم فقط،به توهست خدای خوبم  

چطور؟

عاخه تو سامانه ک بری فقط بدهی رو بالا میاره

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچی تا یه مدت براتون قبض نمیاد 

ماام این شکلی شد یبار 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد
هیچی دیگه فقط حرصشو نخور

وای زورم گرفته یعنی برم اداره گاز درستش نمیکنن

خدایا هزاربار شکرت منو لایق دونستی برای بار دوم مادربشم   التماست میکنم خدا به حق،بزرگیت پسری سالم وصالح بهم بده تا بتونم دل دخترم وهمسرم شادکنم خداخیلی دوست دارم  خدایا هزار بار شکرت که صدامو شندیدی نی نی مون گل پسر شد خدایا خیلی،دوست دارم به حق بزرگیت کمکم کن صحیح وسالم بیاد تو بغلم من امیدم فقط،به توهست خدای خوبم  
چطور؟ عاخه تو سامانه ک بری فقط بدهی رو بالا میاره

لعنت بهشون تمام کارتام رمز،دومش سوخته مجبور شدم برم عابر بانک 

2738
خودشون برسی میکن.پدر منم قبظ تلفنو دوبار ریخت.الان ما استفاده میکنیم دیگ قبض نمیاد.چون از قبل پولشو ...

وای جدی میگی اخه قبض که پرداخت کردم واسه شش ماه پیش بئد که یک بار پرداختش کردم

لعنت بهشون تمام کارتام رمز،دومش سوخته مجبور شدم برم عابر بانک 

عزیزم برو اداره گاز پیگیری کن.

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
یبار برو اگر گفتن صبر کن و پیگیری میشه ینی هیچ کاری نمیکنن پولتو نمیدن 

این ویروس لعنتی ادم میترسه بره بیرون 

وای جدی میگی اخه قبض که پرداخت کردم واسه شش ماه پیش بئد که یک بار پرداختش کردم

اره دیگ تا شیش ماه اگ همون مقدار پولی ک دادین مصرف کنین خب حله بیشتر بشه خب قبض میاد.ی جورای شما جلو جلو پولو واریز کردین.نگران نباشین 

2706