2737
2739
من طلا هامو درست همون یک روز قبل از گرون شدن فروختم و دیگه اون آدم سابق نشدم☹

منم پارسال یه روز قبل از گرون شدن سه تا النگو یعنی سی گرم فروختم 4 تومن ، از فرداش رفت بالا ، امسال قبل ماه رمضون دوتا خریدم 8 تومن 15 گرم   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عکس پروفایل من اینجا چیکار می کنه😢

عزیزم دوستانم من رو با شما اشتباه می گیرن، این گیف رو خودم تنظمیش کردم، میشناسمش، قابلیت اینجا گذاشتن نداشت.

امکان داره لطفاً جابه جا کنید.  خیلی ممنون میشم❤ 🙏🙏

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚                        
عکس پروفایل من اینجا چیکار می کنه😢 عزیزم دوستانم من رو با شما اشتباه می گیرن، این گیف رو خودم تنظم ...

من خودم تالا صدنفرو دیدم این پروفایلشون بود تازه خیلی وقته هم گذاشتمش

2731
من خودم تالا صدنفرو دیدم این پروفایلشون بود تازه خیلی وقته هم گذاشتمش

گلم اگر هم گذاشته شده، صد در صد از برای من کپی شده، من کار خودم رو کاملاً می شناسم. 

تو امضام نوشتم، بچه هام میدونن.

به هر حال ممنون میشم به خواسته ام احترام بذارید.

مرسی بانو❤

خوشـحال و شـاد و خنـدانـم                                       قــدرِ دُنـیــا را مـی دانـم                                                                 💚💜💚