2737
2734
عنوان

کیا عقدن بیایین دور هم جمع شیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1801 بازدید | 220 پست
خدا به دل ما جوونا رحم کنه فقط منم که خانواده م محدودم میکنن نمیتونم زیاد شوهرمو ببینم این دوری داره ...

مام از دو شهر متفاوتيم ٦/٧ساعت فاصلمونه

ولي يه ماه پيش شوهرمم تداركات عروسي ك اونم اينجوري

قربون خدا برم قرار نيست ك كار غير شرع و خلاف كنيم سنت پيامبرشو ميخوايم انجام بديم يه نظري كنه شرايط بهتر بشه

فقط 4 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
مام از دو شهر متفاوتيم ٦/٧ساعت فاصلمونه ولي يه ماه پيش شوهرمم تداركات عروسي ك اونم اينجوري قربون خ ...

عزیزم😔

خدا کنه واقعا

برا دل هر دوتامون دوعا میکنم❤️

اسم تو رو پیشونیه من نوشته شده💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم😔 خدا کنه واقعا  برا دل هر دوتامون دوعا میکنم❤️

فدات

ان شا الله حل بشه و هر دوتامون بيايم بگيم همه چي همون طور بود ك ميخواستيم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست عزيز مخالف نظر مني ريپلاي نكن  من هيچ علاقه اي به دونستن نظر تو ندارم  باردار نیستم 
2731
الهی امین💓❣️❤️😻😍💋

تاريخ عروسي رو كنسل كردي؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تاريخ عروسي رو كنسل كردي؟

سلام😍

فردا شب خانواده ی شوهرمو دعوت کردیم با هم یه تصمیمی بگیریم ولی احتمال زیاد کنسل میشه و میمونه برا بعد عید، عروسی دختر همسایه مون یه روز بعد از من بود اونم کنسل شده

سلام😍 فردا شب خانواده ی شوهرمو دعوت کردیم با هم یه تصمیمی بگیریم ولی احتمال زیاد کنسل میشه و میمون ...

به روي ماهت عزيزم

منم فردا ميرم كنسل كنم حالا نميدونم بعد عيد تالار تايم خالي داشته باشه يا نه..

دو روزه از بس اعصابم خرابه خواب ندارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به روي ماهت عزيزم منم فردا ميرم كنسل كنم حالا نميدونم بعد عيد تالار تايم خالي داشته باشه يا نه.. د ...

اره مشکل همون تالاره بعد عید عروسی زیاده فک کنم کلا رزرو باشن به خدا منم پوستم داره داغون میشه از استرس

2740
اره مشکل همون تالاره بعد عید عروسی زیاده فک کنم کلا رزرو باشن به خدا منم پوستم داره داغون میشه از اس ...

ميگن ك دارو ميفرستن و دارو ميسازن ولي اين بخواد جا بيوفته طول ميكشه..عمه شوهرمم ديروز فوت كرد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميگن ك دارو ميفرستن و دارو ميسازن ولي اين بخواد جا بيوفته طول ميكشه..عمه شوهرمم ديروز فوت كرد

ای وای خدا رحمتش کنه نگو به خاطر کر و نا فوت شد؟ چند سالش بود؟ 

ای وای خدا رحمتش کنه نگو به خاطر کر و نا فوت شد؟ چند سالش بود؟ 

نه بخاطركرونا نبود پير بود

1
5
10
15
20
25
30
35
40