2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی الهی بمیرم برای عشقم ما هم هر شب این وقتها خامه میخوریم آخه منو عشقم عاشق خوردنی های شیرینیم شکل ...

اخی .‌میادش گلم. نگران نباش عزیزه دلم

خدایا کاش هیچوقت یادم نره تو واسم چه کارهایی که نکردی
خدا نکنه,موقع شیردهی ممنوعه؟؟

والا میگن ازین چیزای بد نخورین میره تو شیر. اقا یه بار یه چیزی گرفتم ازین ذرتیا. ادویش زیاد بود خوردم. بعد هی میدیدم بچم بو میده به شدت. جوری ک هی بش میگفتم وای مامان چرا عرقت بو گرقته خلاصه هی میرردمش حموم. اقا یهویی دوزاریم افتاد بوی چیپس زرتیه را میده. دیگه نخوردم

2728
غلط کردم اقا. حلال کنین.

نوش جونت😄

عشـــــــق                                                       یعنی جز خدارو بیخیال!!!                                                🌸 🌸 🌸 🌸 🌸 🌸                                         (تنها کسی که اگه با یه شاخه گل به خونه بره ، مؤاخذه می شه، كودك گل فروش سر چهار راهه  )     
ارره من کار هر شبمه😃

والا تو روز میام یه چیزی بوخورم پسرم با سرعت ۱۰۰ کیلومتر میدووه میاد میگیره از دستم بعدم ۳ساعت باید بهش بدم بوخوره و بریزه و بپاشه و تازه تمیز کاری کنمو ببرمش حمومو لباس عوض کنمو اصلا یادم میره چیز بوخورم. نصفه شبا میشینم یه دله سیر میخورم هرچی دمه دستم میاد 😁

والا تو روز میام یه چیزی بوخورم پسرم با سرعت ۱۰۰ کیلومتر میدووه میاد میگیره از دستم بعدم ۳ساعت باید ...

ای جان

نه من شبا اشتهام باز میشه😂😂شده نون پنیرم میخورم صبحونه نمیخورم اما 

برعکسه کارای من😅

❤دخترم زندگی منه❤
2740