2733
2739
عنوان

راهنمایی خواهش

| مشاهده متن کامل بحث + 155 بازدید | 39 پست
شما اقایی و لازم نیست جواب پس بدی فرداش با مادرشوهر پدرشوهر خواهرشوهرا برادر شوهر اخمو و طلبکار رو د ...

منم اتفاقا با خانواده خودم مشکل دارم میترسم ازدواج کنم این وسط گیر یک خانواده بیفتم مثل خانواده خودم

پسر مجرد ۳۲ ساله 
منم اتفاقا با خانواده خودم مشکل دارم میترسم ازدواج کنم این وسط گیر یک خانواده بیفتم مثل خانواده خودم

انشالله ک همسر خوب با خانواده خوب گیرتون بیاد.منم با خانوادم مشکل داشتم و دارم.کلا از تنهایی بیشتر لذت میبرم‌اینکه هرشب با خانواده همسر باشه ادم‌سخته و غیر قابل تحمل

اگه قرار بود همه مثل تو باشن و مثل تو فکر کنن خدا فقط تورو می آفرید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت باهات هماهنگه یا نه؟

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
شوهرت باهات هماهنگه یا نه؟

اره ولی اخرین مسافرتو وسط راه زنگ زد ک بیان.ی سریم ک باباشو بردیم.دوبار تاحالا با خانوادش رفتیم

2731

[QUOTE=124674094]اره ولی اخرین مسافرتو وسط راه زنگ زد ک بیان.ی سریم ک باباشو بردیم.دوبار تاحالا با خانوادش رفتیم[/QUOTE

باباهه چرا اویزون شماس با زنش نمیره امام رضا؟؟؟

چه اهل دلم هس شمالو دوس داره😒😒😒

بگین مثلا یکی از همکارای شوهرت که خونه شون شماله دعوتتون کرده 

ها؟

یا تو عید نرین اردیبهشت برین که شلوغم نیست عید همش بارونه شمال

من بدونم با یکی بهم خوش نمیگذره میزارم اون موعد رد شه یهو غافلگیرشون میکنم و خدافظ 

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
[QUOTE=124674094]اره ولی اخرین مسافرتو وسط راه زنگ زد ک بیان.ی سریم ک باباشو بردیم.دوبار تاحالا با خ ...

میگن مام میایم

اخه دخترشون مسافرت رفتنی میگن شما بیاید میگن ن شما برید راحت باشید اونوقت برا عروس

البته باباش مارو دوس داره با ما بهش خوش میگذره ولی بازم دیگه

میگن مام میایم اخه دخترشون مسافرت رفتنی میگن شما بیاید میگن ن شما برید راحت باشید اونوقت برا عروس ...

یکی از دلایل شوهر نکردنم قوم شوهره😂😂😂😂😂

یکی از دلایل شوهر نکردنم قوم شوهره😂😂😂😂😂

منم میگفتم‌شوهر اصلا صد سال ولی خو اینو دوس داشتم دیگه.ولی عذاب شده واسم.فک کن هرشب یا ما باید بریم یا اونا بیان.این هم‌خواسته خودشه هم خانوادش بعد من ک دخترم هفته ای ی بار دو هفته ی بار میرم خونمون

2740
منم میگفتم‌شوهر اصلا صد سال ولی خو اینو دوس داشتم دیگه.ولی عذاب شده واسم.فک کن هرشب یا ما باید بریم ...

خداروشکر کن برا شوهرت و بچه هات،بقیه ش درست میشه سخت نگیر تا عید هزار جور تصمیم عوض میشه انشاالله که باهاتون نمیان 😘😍😍

خداروشکر کن برا شوهرت و بچه هات،بقیه ش درست میشه سخت نگیر تا عید هزار جور تصمیم عوض میشه انشاالله که ...

ممنونم‌عزیزم سلامت باشی عزیزم

انشالله