2737
2734
عنوان

چجوری به شوهرم بگم میخوام جدا از مامانش اینا خونه بگیرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1423 بازدید | 67 پست
فکر کن برم به مادرشوهرم بگم نزار دیگه بچت لیاد خونم اونموقعست که قشقرق بپا شه با دختراش همونجا منو ج ...

خب پس از اول درست جا ننداختی براشون 

دختر قشنگم👩تحصیلاتت📚شغلت🗂پولت💶هیچوقت تصمیم نمیگیرن یه روز صبح بیدار شن و تو رو رها کنن و برن...بچسب به آرزوهات💞💞باور کن پسرا جایی نمیرن😘
من ک نامزدم   بهم گف اوایل ازدواج بریم بااونا  گفتم نههه من راحت نیستم  دوس دارم تو خ ...

خب ایشون همه تو ی خونه نیستن که 

تو ی ساختمون تو دو طبقه هستن 

منم قراره برم تو همچین شرایطی که ایشون گفتن 

نمیدووونم همه میگن خیلییی بده 

انقد بدی زندگی توی دو طبقه رو گفتن ترسیده شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا چه زود جا زدی، مادر شدی الان دیگه، کلی باید تغییر کنی، یکم که بگذره محبت همه بچه ها میاد تو دلت ...

والا بیش فعالیشو نمیدونم ولی از صبح که از اینور میپره به انور تا خوده شب ...شبم اول بقیرو میخابونه بعد خودش میخوابه بس شلوغه ...بعدم خیلی باارامش بهش میگم بد اخلاقی نمیکنم چون عذاب وجدان میگیرم بعدش اخرشم گوش نکرد دیگه حرفی نمیزنم ولی خب نمیشه

خب ایشون همه تو ی خونه نیستن که  تو ی ساختمون تو دو طبقه هستن  منم قراره برم تو همچین شر ...

فقط بچه کوچیک نداشته باشه...چون روزگارت سیاهه خخخ  من دیگه مشکلی ندارم جز همین داداش کوچیک شوهرم

2731
والا بیش فعالیشو نمیدونم ولی از صبح که از اینور میپره به انور تا خوده شب ...شبم اول بقیرو میخابونه ب ...

ببین بیش فعال ها یه سری رفتارهایی مشخص دارن، مثلا اصلا متوجه خطر نمیشن، با تمرکز نسبتا پایینی دارن، نباید شکلات و پفک و بستنی و اینها بخورن، ولی اگر شیطون هست میشه کنترل کرد

ازت بدم میامد، وقتی میگفتن مبارکه پسره، چه خوب آفرین پسره، دلم میخواست همه رو خفه کنم، تو رو بیارم بیرون، نباشی، 😢 بدم میامد چون احساس میکردم به خواهرت توهین میشه، دلم میشکست از حرفها، حرفهاشون باعث شد ازت بدم بیاد، منتظر اومدنت نبودم اینقدر که حتی یه عکس هم نگرفتم از بودنت 😢 تو اومدی، صورت ماهت رو که دیدم عاشقت شدم، خنده های دلبرانت، ساکتی و مظلوم بودنت، وقتی خواهرت رو از من هم بیشتر میشناسی، من رو ببخش پسرم، من رو ببخش اگر گفتم دوستت ندارم، عاشقتم با همه وجودم با همه قلبم، اگر بخوای جون و عمرم رو براتون میدم، کاش مردم میدونستن گاهی با جملاتشون چه آتشی به قلب دیگران میتونن بزنن، دوست دارم مرد بزرگ بشی نه نر، دوستت دارم پسرم😘
فقط بچه کوچیک نداشته باشه...چون روزگارت سیاهه خخخ  من دیگه مشکلی ندارم جز همین داداش کوچیک شوهر ...

نه بزرگن ماشالا همشون فقط یه خواهرش مجرده فعلا از شوهرم بزرگتره 

فعلا که خیلی دوسم دارن و مهربونن

داداش خودمم اولش مخالف بود بعدش راضیش کردم 

میترسم پشیمون شم

نه بزرگن ماشالا همشون فقط یه خواهرش مجرده فعلا از شوهرم بزرگتره  فعلا که خیلی دوسم دارن و مهرب ...

اگه دخالتگر نیستن که خوبه من از اول به شوهرم گفتم کسی دخالت نکنه ...ولی خب جدایی و مستقل بودن صد البته بهتر از یجا بودنه ماکه مجبور بودیم پول نداشتیم قبول کردم وگرنه شرطم  از اول جدایی بود بقولی دوریو دوستی

خب ایشون همه تو ی خونه نیستن که  تو ی ساختمون تو دو طبقه هستن  منم قراره برم تو همچین شر ...

ن ب خانواده شوارم ربط لاره  

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤
2740